Królikowski podjął decyzję. Robi sobie długą przerwę

Królikowski podjął decyzję. Robi sobie długą przerwę Źródło: screen/youtube/przeAmbitniPL

Antoni Królikowski w ostatnim czasie obserwowany jest przez wszystkie polskie media głównie przez swoje głośne rozstanie z Julią Wieniawą. Wiele spekulowano nad ich zerwaniem, teraz jednak niespodziewanie aktor podjął szokującą decyzję. Publicznie oświadczył, że zamierza sobie teraz zrobić długą przerwę. 

Antoni Królikowski uznawany jest za jednego z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia. Pokazał już swój potencjał w wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych, w ostatnim czasie jednak pisano o nim głównie w kontekście głośnego rozstania z inną młodą gwiazdą, Julią Wieniawą. Media bezustannie spekulowały nad powodami zerwania i choć oficjalnie wszystko odbyło się w przyjacielskiej atmosferze, nie zabrakło skandali i kontrowersji wokół tego tematu. Teraz jednak Antoni Królikowski zaskoczył wszystkich, na swoim Instagramie bowiem ogłosił, że robi sobie długą przerwę.

Antoni Królikowski uciekł przed mediami z Polski

Niespodziewane rozstanie z Julią Wieniawą sprawiło, że Antoni Królikowski nie mógł odpędzić się od kamer i dziennikarzy. Wszyscy prosili go o komentarz, on sam jednak za wszelką cenę chciał tę sprawę przemilczeć i jej nie rozdmuchiwać. By odpocząć od zgiełku wokół swojej osoby, nabrać nieco dystansu i się zrelaksować, postanowił wyjechać na Bali. - Dokładnie miesiąc przed 30stką, na drugim końcu świata, oczyszczam duszę i ciało - pisał pod jednym ze zdjęć z egzotycznego raju. Młody aktor postanowił nikomu nie zdradzać, jak długo będzie trwał jego urlop, pojawiło się więc wiele spekulacji na ten temat. Teraz oliwy do ognia dolał sam Królikowski, podjął bowiem zaskakującą decyzję, którą podzielił się ze swoimi fanami na Instagramie. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niespodziewanie Antoni Królikowski ogłasza długą przerwę

Antoni Królikowski opublikował film, który obejrzeć możecie poniżej. Zmaga się na nim w wyzwaniem, jakie zorganizowały mu nowo poznane koleżanki z Polski. - Na Bali, oczyszczam się zdrowymi sokami, razem z ekipą nowo poznanych wspaniałych i pomysłowych koleżanek z Polski. Dziewczyny wymyśliły dla naszych „pysznych” napojów bardzo zabawne nazwy i zainspirowały mnie do nagrania tego krótkiego, choć niełatwego video - napisał. Możemy na nim zobaczyć, jak aktor wypija kolorowe napoje, a w tle słychać śmiechy kilku dziewczyn. Okazuje się jednak, że "detox" Królikowskiego ma dotyczyć nie tylko ciała, ale i duszy. Dalej oświadcza, że robi sobie długą przerwę od mediów społecznościowych i Instagrama. - Jednocześnie postanowiłem pójść o krok dalej w swoim detoksie i porzucam na jakiś czas Instagram żeby być bardziej tu i teraz. Mission impossible? Jak myślicie, jak długo wytrzymam bez insta? - możemy przeczytać. Do tej pory Antoni Królikowski bardzo aktywnie udzielał się w mediach i bezustannie utrzymywał kontakt ze swoimi fanami. Nie określił, ile dokładnie przerwa ma potrwać. Już pojawiło się więc wiele komentarzy zawiedzionych internautów i internautek, które nie wyobrażają sobie dnia bez nowego wpisu gwiazdy.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Wojewódzki pochwalił się romansem z gwiazdą. Wyśmiała go
  2. Kim jest mąż Barbary Kurdej Szatan? To prawdziwa gwiazda
  3. Czubówna zaczęła się topić w oceanie. Uratował ją Andrzej Gołota
  4. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  5. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News