Antoni Królikowski pęka z zazdrości. Nie może znieść, że była dziewczyna się zaręczyła

Antoni Królikowski pęka z zazdrości. Nie może znieść, że była dziewczyna się zaręczyła Źródło: youtube.com/MarketNews24

Antoni Królikowski ma powody do zazdrości. Podczas gdy on nie może ułożyć sobie życia uczuciowego tak, jak by tego chciał, jego była dziewczyna ma się nadzwyczaj świetnie. Zaręczyła się i planuje ślub, a u Królikowskiego nadal do tego daleka droga.

Antoni Królikowski nie może się ustatkować. Pewnikiem miał być jego związek z Julią Wieniawą, tak uwielbianą przez jego mamę. Na pewno zabolało go to, że jego była dziewczyna znalazła szczęście w ramionach kolejnego mężczyzny i to z nim będzie wić wspólne gniazdko.

Antoni Królikowski jest rozgoryczony. On też chciałby założyć rodzinę

Królikowski tworzył z Katarzyną Sawczuk związek przez 1,5 roku. Ich miłość rozpoczęła się 4 lata temu. Coś poszło jednak nie tak - być może przestali się dogadywać, być może uczucie się wypaliło - i wszystko zakończyło się w 2016 roku. Antek wylądował w ramionach Wieniawy, a Kasia poznała Matta Rosińskiego, swojego późniejszego narzeczonego.

Antoni Królikowski nie zabrał głosu w sprawie planowanego zamążpójścia swojej byłej dziewczyny, za to znajomi nie stronią od rozmów z brukowcami. Ich doniesienia są dość niepokojące.

- Antek jest wstrząśnięty. Myślał, że to on wcześniej się ustatkuje. Kasię postrzegał jako niedojrzałego lekkoducha - mówi jedna ze znajomych osób. Życie pokazało, że bycie lekkoduchem niekoniecznie oznacza długi stan samotności.

- Antek nie rozumie, że nie ma szczęścia w miłości. Zżera go zazdrość, bo też wolałby myśleć o ślubie, niż co rusz rozpoczynać nowy związek - zdradziła znajoma aktora.

Antoni Królikowski będzie dążył do stałego związku

Młody aktor przebrnął przez kilka związków i wie, czego unikać i jak się zachowywać, by relacja była zgodna i z widokami na jasną przyszłość. Nie pomoże mu na pewno obecny stan, w którym zgorzkniałość i zazdrość go pożera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na razie spotyka się z Katarzyną, prawniczką, ale nie padły jeszcze poważne deklaracje od żadnej ze stron. Antoni próbował nawet namówić Kasię do wspólnego zamieszkania. Według niego jest to szalenie ważne - pozwala poznać na wylot drugą osobę, jej przyzwyczajenia i zachowania. Katarzyna odmówiła, a dla niego był to cios, bowiem jego kolejna była dziewczyna, Julia Wieniawa, zamieszkała już z Baronem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa zmiażdżyła Rydzyka! "To nie jest ojciec, to polityk i biznesmen. ŻERUJE na biednych!"
  2. Gwiazda reality-show została ZAMORDOWANA przez swojego kochanka. 8 razy uderzył ją młotkiem w głowę
  3. Ciężarna Ewa Farna zrobiła to jaka pierwsza w Polsce. Fani zanoszą się z radości, serwery padły pod ich naporem
  4. Porażające informacje Polsatu. To nie była zwykła trąba powietrzna, tylko rzadkie tornado klinowe
  5. Katedra Notre Dame może się zawalić. Wyniki ekspertyzy są druzgocące
  6. Mama bardzo cieszyła się ze ślubu córki. Gdy dowiecie się, kim jest jej wybranek, zdębiejecie

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News