Królikowski już nie ukrywa swojej nowej dziewczyny. Kim jest zniewalająco piękna Kasia?

Królikowski już nie ukrywa swojej nowej dziewczyny. Kim jest zniewalająco piękna Kasia? Źródło: Instagram/Antoni Królikowski

Antoni Królikowski w końcu znalazł nową miłość. Aktor nie zamierza dłużej ukrywać swojej dziewczyny. Wiemy, kim jest piękna Kasia. Fani życzą byłemu chłopakowi Julii Wieniawy, aby odnalazł szczęście w tym związku.

Antoni Królikowski bardzo boleśnie przeżył rozstanie z Julią Wieniawą. W przeciwieństwie do gwiazdy serialu Rodzinka.pl, dość długo leczył złamane serce. W rozmowach z mediami niejednokrotnie zapowiadał, że ma zamiar odpocząć od relacji damsko-męskich i w pełni skoncentrować się na czekających go zawodowych wyzwaniach.

Po kilku miesiącach przyszedł jednak czas, aby również Antoni Królikowski znalazł nową miłość. Aktor nie miał zamiaru ukrywać swojego związku i zwodzić mediów, jak to robiła Julia Wieniawa w przypadku swojego uczucia do Barona. Aktor pojawił się ze swoją nową dziewczyną podczas OFF Camera 2019 w Krakowie. Wiemy, kim jest nowa wybranka jego serca.

Antoni Królikowski znalazł nową miłość. Nie ukrywa jej przed mediami

Antoni Królikowski zaczął spotykać się z Kasią. Wiadomo, że jest to bardzo młoda dziewczyna, która dopiero niedawno osiągnęła pełnoletność. Obecność na krakowskiej imprezie była jej debiutem na czerwonym dywanie. Aktor jasno wypowiedział się w sprawie swojego nowego związku:

- Mogę potwierdzić, że owszem, spotykam się z Kasią i jest bardzo fajnie. Ale to nie jest i nigdy nie będzie medialny związek. Moja partnerka nie ma nic wspólnego z show-biznesem - potwierdził. 

Były chłopak gwiazdy TVP ma zamiar chronić prywatność swojej nowej partnerki. Zadbał nawet, aby uniknęła spotkania z Julią Wieniawą, która miała pojawić się na tej samej imprezie. Według jego zapewnień, nowa dziewczyna nie zamierza robić kariery w show-biznesie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktor publikuje zdjęcia z nową dziewczyną. Fani życzą im szczęścia

Aktor opublikował zdjęcie z nową wybranką na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Fani nie tylko zachwycali się urodą młodej kobiety, ale również życzyli szczęścia parze.

- Żeby nie miała takiego parcia jak Julia to będzie dobrze, wszystkiego dobrego - napisała jedna z internautek.

- Obyś nie wyhodował kolejnej celebrytki... Chociaż Wieni parcia (na szkło) chyba nic nie przebije - skomentował inny użytkownik.

- Gratulacje!! Z całego serca życzę wam wszystkiego dobrego. Bardzo się ciesze że zapomniałeś o pannie Wieniawie - czytamy w innym komentarzu.

Fani Antoniego Królikowskiego mają nadzieję, że tym razem aktor znajdzie prawdziwe szczęście.

Tak wygląda nowa wybranka Królikowskiego. Zdjęcie zostało zamieszczone na oficjalnym profilu aktora na Instagramie:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Trudno uwierzyć, że aż tylu!
  2. Księżna Diana ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  3. Kolejne podwyżki dla emerytów. Poznaliśmy konkretne kwoty
  4. Wielka feta w dniu urodzin Rydzyka? Jest decyzja wojewody, trwa wielki spór
  5. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"
  6. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News