Wielka tragedia. Gwiazdor telewizji popełnił samobójstwo, odkryto jego szokujący testament

Wielka tragedia. Gwiazdor telewizji popełnił samobójstwo, odkryto jego szokujący testament Źródło: fot. pixabay.com

Wiadomość o samobójstwie jednego z największych gwiazdorów telewizyjnych naszych czasów obiegła światowe media z ogromną prędkością. Teraz został ujawniony szokujący testament celebryty.

Anthony Bourdain był jednym z najlepszych kucharzy na świecie, prowadził również wiele programów kulinarnych. Był również jurorem w brytyjskiej i amerykańskiej edycji programu "The Taste". 8 czerwca gwiazdor popełnił samobójstwo, które zszokowało światowe media. Bourdain powiesił się w łazience swojego pokoju hotelowego, mając zaledwie 61 lat. Teraz światło dzienne ujrzał testament gwiazdora, który wprawił wszystkich w osłupienie.

Testament Anthony'ego Bourdina: kto odziedziczył majątek?

Amerykański szef kuchni zebrał niemały majątek dzięki swoim programom oraz książkom, które były prawdziwymi bestselerami. Bordain jeszcze w 2016 roku spisał testament, w którym cały majątek powierzył jednej osobie. Szef kuchni był podczas separacji ze swoją żoną, jednak nigdy nie udało mu się dokończyć rozwodu. Wychowywał również córkę, która w wieku zaledwie 11 lat straciła ukochanego ojca. Od czasu rozstania z żoną spotykał się z Ottavią Busią, jednak w testamencie została całkowicie pominięta. Kto więc odziedziczył majątek gwiazdora wyceniony na ponad 1,2 miliona dolarów? Gwiazdor w dokumencie wszystko pozostawił swojej niepełnoletniej córce. Oznacza to, że do momentu osiągnięcia przez nią pełnoletności, ktoś inny będzie zarządzał tymi środkami. Na całą kwotę składa się kilka mniejszych w tym 425 000 dolarów w gotówce, 35 000 na rachunku maklerskim, 250 000 w dobrach ruchomych i 500 000 w wartościach niematerialnych. Wciąż jest to słabe pocieszenie dla dziewczynki, która nie tak dawno straciła ukochanego ojca. Nie ulega wątpliwości, że żadne pieniądze nie wynagrodzą jej smutku i cierpienia związanego z żałobą. Jednak dzięki trosce ojca, dziewczyna będzie miała bardzo dobry strat w dorosłe życie, który zdecydowanie okaże się pomocny.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. KATAKLIZM! Polacy odcięci od świata, trwa walka z czasem
  2. Sensacyjny pakt Rydzyka z PiS! Dlaczego w mediach jest cisza?!
  3. Twój pies ma jedną z tych zabawek? Uważajcie na nie!
źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News