Królikowski przeżył tragedię. Dopiero po latach to ujawnił
Mikołaj Pilecki - 6 Grudnia 2018

Królikowski przeżył tragedię. Dopiero po latach to ujawnił

Antek Królikowski jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Przygodę z filmem zaczął w wieku czterech lat w 1993 roku. Od tamtego czasu jego życie związane jest z graniem i reżyserowaniem, w czym jest naprawdę dobry. Niedawno ujawnił także, że we wczesnym dzieciństwie przeżył wielką tragedię.

Antek Królikowski występuje dziś w jednych z najpopularniejszych produkcji telewizyjnych i kinowych. Syn znanych aktorów ze sztuką do czynienia od samego początku, dlatego trudno dziwić się, że związał z nią swoje życie. 29-letni gwiazdor jest synem pary znanych aktorów. Jego rodzicami są Małgorzata Ostrowska-Królikowska, które zasłynęła najbardziej z występów w "Klanie" i Paweł Królikowski znany z wielu filmów i seriali, obecnie występujący głównie w "Ranczo". Oprócz rodziców ze sztuką wiele wspólnego na również brat Antka Jan, który zajmuje się komponowaniem muzyki do filmów. Gwiazdor współpracował z nim m.in. przy okazji własnego filmu krótkometrażowego "Noc życia", w którym wystąpili również ich rodzice.  

Antek Królikowski przeżył w dzieciństwie tragedię

  Aktor przebywał niedawno w Dubaju, dokąd wybrał się ze swoją ukochaną Julią Wianiawą. Wakacje położyły kres wszelkim plotkom na temat problemów w ich związku i ewentualnym rozstaniu. Dowodem są fotografie, które zamieszczali na swoich instagramowych kontach. Na jednym z nich, na pierwszy rzut oka niepozornym, doskonale widać białe ślady na jego prawym ramieniu. Ślady zaniepokoiły fanów, którzy zapytali, czy są związane z problemami zdrowotnymi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
TVPTVP przyniosło jej wielką sławę. Próbowała odebrać sobie życieCzytaj dalej
Gwiazdor wyjawił wówczas, że przeżył we wczesnym dzieciństwie tragedię, która mogła odebrać mu zdrowie. Okazało się, że w wieku dwóch lat poparzył się kawą, która na zawsze wyryła w jego skórze ślady niszczycielskiego działania temperatury. Całe szczęście, że gorący napój ugodził go w biceps, a nie twarz.

Najnowsze produkcje z Królikowskim

Młody gwiazdor praktycznie co roku występuje w słynnych produkcjach. Od 2017 roku udziela swojego talentu w serialu TVN "Diagnoza". W tym roku wystąpił także w "Pensjonacie nad rozlewiskiem" oraz zagrał w "Dywizjonie 303. Historii prawdziwej". Jego kariera rozwija się z filmu na film i miejmy nadzieję, że zobaczymy go jeszcze w wielu dobrych obrazach.Obrazy PikioZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiemy, kto wystąpi w nowej edycji legendarnego show TVN! Sensacja
  2. Polsat brutalnie poniżył TVP! Cała Polska już o tym mówi
  3. Polsat brutalnie poniżył TVP! Cała Polska już o tym mówi
  4. Jak wygląda badanie ginekologiczne? Krok po kroku
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
ZAMIANA
Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2018 rokuZnani ludzie, którzy opuścili nas w 2018 rokuCzytaj dalej
źródło: kozaczek.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News