Co za żenada. Chłopaki ustawiają się do pięknej Julki Wieniawy jak w kolejce po mleko

Co za żenada. Chłopaki ustawiają się do pięknej Julki Wieniawy jak w kolejce po mleko Źródło: Fot. instagram/juliawieniawa

Antek Królikowski swego czasu był wyjątkowo wziętym, młodym aktorem, jednak w ostatnim okresie jego kariera nieco ucichła. Teraz ponownie mężczyzna jest obiektem zainteresowania milionów, jednak nie dzięki swoim dokonaniom, a przez rozstanie z Julią Wieniawą, którego mężczyzna może bardzo pożałować. 

Antek Królikowski stał się postacią rozpoznawalną w naszym kraju dzięki roli Ziela, w którego wcielał się w "39 i pół" oraz serialowi "Czas honoru", gdzie był wnukiem stolarza Maciejewskiego. Przez pewien czas cieszył się ogromną popularnością i uwielbieniem Polaków, ostatnio jednak media o nim nieco zapomniały. Po raz kolejny zrobiło się o nim głośno dopiero za sprawą związku z Julią Wieniawą, który wstrząsnął polskim show-biznesem. Niedawno oficjalnie potwierdzona została informacja o ich rozstaniu, a teraz okazuje się, że piękna, młoda aktorka nie rozpacza - w kolejce jak po mleko w okresie PRL ustawia się do niej wielu młodych, przystojnych artystów. Antek Królikowski jeszcze bardzo pożałuje, że wypuścił z rąk taki skarb.

Antek Królikowski będzie w szoku. Julia Wieniawa ma nowych adoratorów

Jak można było przypuszczać, Julia Wieniawa nie narzeka na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Śliczna młoda aktorka przyciąga wzrok i nic dziwnego, że w kolejce po jej serce już ustawiają się zarówno koledzy z branży, jak i inne osoby ze świata show-biznesu. Ta jednak jest wyjątkowo wymagająca i nie zamierza związać się z byle kim. Jak podaje "Fakt", o jej serce walczył szczególnie finalista produkcji TVN "Top Model" - Hubert. Świetnie zbudowany i przystojny mężczyzna widocznie jednak nie spełniał wszystkich wymagań gwiazdy, gazeta twierdzi bowiem, że ona jest skupiona teraz głównie na swojej dawnej miłości.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Julia Wieniawa wróci do Nikodema Rozbickiego?

Antoni Królikowski może być naprawdę wściekły, Julia Wieniawa bowiem skupia teraz swoją uwagę na swoim dawnym chłopaku, Nikodemie Rozbickim. Jak twierdzą media, była para znów zaczęła często ze sobą rozmawiać oraz się spotykać, żadne jednak nie chce jeszcze komentować sprawy w mediach. - Julka nie chce w ekspresowym tempie wskakiwać z jednego związku w drugi. Z Nikodemem spotyka się bez zobowiązań - twierdzi źródło "Faktu". Rozbicki natomiast - choć nie zabiera głosu w mediach - wydaje się bardzo skupiony na celu, jakim jest odzyskanie serca Wieniawy. - Mówi znajomym, że nie chce dopuścić do tego, by inny facet sprzątnął mu Julkę spod nosa - twierdzi znajomy aktora w rozmowie z gazetą. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Przepowiednie na 2019. PRZERAŻAJĄCE! Najgorsze dopiero przed nami?
  2. Ile zarabia Martyna Wojciechowska? Zarobki gwiazdy zwalają z nóg
  3. Wielka afera wokół Julii Wieniawy. Nagle w furii wparowała była żona Janowskiego!
  4. Barbara Kurdej-Szatan ofiarą oszustów. Aktorka na skraju przepaści
  5. Na Sylwestrze Michał Wiśniewski nagle się odwrócił i to pokazał. Na Nowogrodzkiej padli
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News