Wystarczyły tylko cztery słowa. Fani od razu wiedzieli o co chodzi Królikowskiemu

Wystarczyły tylko cztery słowa. Fani od razu wiedzieli o co chodzi Królikowskiemu Źródło: Instagram.com antek.krolikowski

Antek Królikowski niedawno pożegnał swojego ojca, Pawła Królikowskiego. Od tego czasu ograniczył swoją aktywność w mediach społecznościowych. Teraz aktor opublikował drugi post po śmierci taty. Niesie bardzo prosty, bezpośredni i ważny przekaz wszystkim swoim fanom. Każdy, kto obserwuje działalność Antka w internecie, wie, co na myśli miał młody artysta. Cztery słowa okazały się wystarczające.

Antek Królikowski wciąż pozostaje pogrążony w żałobie po niedawno zmarłym ojcu, Pawle Królikowskim. Po tym smutnym wydarzeniu aktor dużo rzadziej udzielał się w mediach społecznościowych. Ostatni jego post na Instagramie dotyczył pożegnania swojego taty. Teraz jednak Antek wrócił do aktywności i wysłał wszystkim swoim fanom prosty i ważny komunikat. Wszyscy szybko domyślili się, co artysta miał na myśli.

To drugi raz od śmierci Pawła Królikowskiego, kiedy Antek Królikowski zdecydował się opublikować post w mediach społecznościowych. Wcześniej treść dotyczyła oczywiście pożegnania jego ojca, który niedawno zmarł w szpitalu. Tym razem jednak młody Królikowski zwrócił uwagę na inny, chociaż bardzo ważny temat. Chcąc zająć oficjalne stanowisko w ważnej sprawie, wysłał wszystkim fanom bardzo krótki i jasny komunikat, składający się zaledwie z czterech słów. Jego fani szybko domyślili się, co chciał przekazać aktor.

Antek Królikowski z mocnym i bezpośrednim przesłaniem

Fani szybko domyślili się, że Antek Królikowski postanowił odnieść się od obecnej sytuacji kryzysowej, spowodowanej pandemią wirusa SARS-CoV-2. Aktor nie mógł pozostać wobec ostatnich wydarzeń obojętny, chociaż dopiero co pochował swojego ojca, Pawła Królikowskiego, który niedawno zmarł w szpitalu. Jednak Antek spojrzał na problem koronawirusa nieco inaczej niż większość celebrytów i gwiazd.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Antek Królikowski zamieścił swoje zdjęcie z bardzo poważną - może nawet groźną? - miną. Natomiast jego apel do wszystkich, którzy obserwują jego aktywność w mediach społecznościowych, był bardzo krótki i bezpośredni. Może właśnie dlatego okazał się tak silny. Jego fani natychmiast domyślili się, co Antek Królikowski uważa o obecnej sytuacji i zagrożeniu. Treść komunikatu aktor zawarł w zaledwie czterech słowach.

- Patrzę wam na rączki - napisał Antek Królikowski pod zdjęciem.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało najnowsze informacje. Liczba chorych na koronawirusa rośnie w błyskawicznym tempie

2. Koronawirus na włosach? Jak często myć głowę w czasie epidemii? Lekarz odpowiada

Jak widzimy, Antek Królikowski zrezygnował z nagrywania długich relacji, opowiadania o tym, jak spędza czas pandemii koronawirusa oraz mówienia o tym, skąd zamawia jedzenie do domu. Być może właśnie taka droga jest właściwsza. Brak budowania paniki i krótki komentarz - dbajcie o środki bezpieczeństwa, dbajcie o siebie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z bronią w ręku ukradli 100 tys. maseczek. Przez koronawirusa dochodzi do strasznych wydarzeń
  2. Jerzy Brzęczek nie poprowadzi Polski na Euro? Zaskakujące słowa prezesa PZPN
  3. 7 zarażonych osób w jednej rodzinie. Troje już nie żyje, kolejna trójka walczy o życie
  4. Włosi nie wierzyli w zagrożenie koronawirusem. Teraz żałują, ich wiadomość do innych krajów wyciska łzy
  5. Lista polskich miast, w których stwierdzono zarażenia koronawirusem. Najwięcej w Warszawie
  6. Decyzja rządu z ostatniej chwili: handel w niedzielę zostanie częściowo przywrócony

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News