Antek Królikowski wspiera rodzinę po śmierci taty. Dla najbliższych podjął bardzo ważną decyzję, ojciec byłby dumny

Antek Królikowski wspiera rodzinę po śmierci taty. Dla najbliższych podjął bardzo ważną decyzję, ojciec byłby dumny Źródło: Instagram.com antek.krolikowski

Antek Królikowski to najstarszy syn niedawno zmarłego aktora. Teraz na barkach 31-latka oraz jego matki spoczęło zajęcie się rodziną. W związku z tym podjął on ważną decyzję.

Antek Królikowski po tym, jak jego ojciec zachorował, przeszedł ogromną przemianę. Młody aktor do tej pory był znany nie tylko ze swoich ról filmowych, ale także z zabawowego stylu życia, wielu związków (w tym jednego z Julią Wieniawą), oraz nawet kłopotów z policją. Choroba ojca bardzo go jednak zmieniła.

Antek Królikowski ma wiele na swoich barkach po śmierci ojca

Rodzina Królikowskich nigdy nie słynęła z kontrowersji, choć poszczególne osoby wdawały się w skandale (jak Antoni z policją), to nigdy nie było żadnych informacji, aby coś złego się działo między nimi. Wręcz przeciwnie, byli przykładem kochającej się i harmonijnej rodziny. Dlatego też śmierć ojca była dla nich ogromnym ciosem.

Jak dla tygodnika Świat&Ludzie donoszą znajomi rodziny, największą przemianę z powodu choroby Pawła Królikowskiego przeszedł Antek. 31-letni aktor jest najstarszym dzieckiem Pawła, więc i obecnie najstarszym mężczyzną w rodzinie. W związku z tym musiał przejąć część obowiązków, jakie pełnił do tej pory jego ojciec.

Paweł Królikowski byłby dumny z syna

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy Paweł Królikowski był w szpitalu, to media informowały, że Antek dźwigał na swoich barkach wiele obowiązków, takich jak choćby wożenie mamy do lekarza. Ponadto spędzał u ojca w szpitalu całe noce, tuż przy jego łóżku.

Dzisiaj grzeje: 1. GIS: Polska uznana za kraj transmisyjny koronawirusa. Ważniejsze od ogłoszenia pandemii

2. Tata zarażonej koronawirusem dziewczynki złamał kwarantannę. Powód nie mieści się w głowie

Jak podała informatorka czasopisma Świat&Ludzie, Antek Królikowski po pogrzebie taty podjął ważną decyzję: wrócił do rodzinnego domu w Zalesiu, by cały czas być przy najbliższych i pomagać im w tych wyjątkowo ciężkich chwilach. Daje wsparcie swojej mamie, jak i rodzeństwu, pomagając im zarówno psychicznie, jak i w codziennych obowiązkach. Niewątpliwie Paweł Królikowski byłby dumny ze swojego syna, który zachowuje się, jak na prawdziwego mężczyznę przystało. Aktor doskonale wiedział, kiedy musi uciąć młodzieńcze zabawy i zająć się sprawami priorytetowymi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tom Hanks zarażony koronawirusem. Infekcja może być dla niego szczególnie niebezpieczna
  2. Koniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacji
  3. Polacy popełniają dokładnie te same błędy, co Włosi. Jeśli nie przestaną, może być bardzo źle
  4. Smutne wieści o Dawidzie Kubackim. Zapadła ostateczna decyzja
  5. Doda zabrała głos ws. zdrowia. Nie może uwierzyć, że doszło do wielkiego przeoczenia
  6. Sanepid pilnie apeluje do wszystkich Polaków robiących zakupy. Niebezpieczeństwo jest szczególne

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News