Tygodnik ujawnił skrywany sekret Królikowskiego. Będzie skandal?

Tygodnik ujawnił skrywany sekret Królikowskiego. Będzie skandal? Źródło: Instagram.com antek.krolikowski

Antek Królikowski skrywał pewien sekret dotyczący swojego życia prywatnego. Choć robił wszystko, by go ukryć, jeden z polskich tygodników odkrył prawdę. Doniesienia są naprawdę sensacyjne, ta informacja może spowodować wybuch prawdziwego skandalu. Nie spodziewaliście się tego po młodym ulubieńcu widzów.

Niedawno media obiegła informacja o tym, że Antek Królikowski rozstał się ze swoją dziewczyną, Kasią Dąbrowską. Mimo tego że fani widzieli w skromnej prawniczce przyszłą żonę aktora, związek pary nieoczekiwanie się zakończył. Syn Pawła Królikowskiego nie od dziś słynie z burzliwego życia miłosnego, ale nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Celebryta i jego dziewczyna sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwej pary. Dotąd nieznane były powody rozpadu ich związku. Do informacji o tym, co było przyczyną sporu między partnerami, dotarł tygodnik "Na żywo". Sekret skrywany przez aktora wyszedł na jaw. Nikt nie spodziewał się takiego przebiegu zdarzeń.

Antek Królikowski skrywał sekret

Antek Królikowski nie narzeka na brak zainteresowania ze strony kobiet. Mimo młodego wieku, mężczyzna ma na swoim koncie wiele burzliwych związków. Pierwszą partnerką aktora była koleżanka po fachu, Laura Breszka, której miejsce szybko zajęła uczestniczka programu "Top Model", Samuela Górska. Nie przetrwał także kolejny związek z Kasią Sawczuk, która dla Królikowskiego rzuciła Macieja Musiała. Gdy Antek Królikowski zaczął spotykać się z popularną gwiazdą młodego pokolenia, Julią Wieniawą, fani mieli nadzieję, że młodzieniec w końcu się ustatkuje. Niestety, dwa lata później para poinformowała o rozpadzie związku. Inna partnerka aktora, Joanna Jarmołowicz, jest obecnie dziewczyną i mamą dziecka młodszego brata Antka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ostatni związek mężczyzny trwał przez półtora roku. Kasia Dąbrowska, w przeciwieństwie do poprzednich dziewczyn aktora, nie była związana z show-biznesem. Gdy w jej mediach społecznościowych pojawiła się informacja o ich rozstaniu, wszyscy byli w szoku. Lakoniczna wypowiedź prawniczki nie zdradzała powodów rozpadu relacji. Niestety, najnowsze doniesienia wskazują na to, że śliczna blondynka została poważnie zraniona. Pomiędzy zakochanymi miała stanąć inna kobieta.

Kasia Dąbrowska miała być zazdrosna o relację, jaką Antek Królikowski nawiązał z Joanną Opozdą. Mówi się, że aktor od dawna miał słabość do koleżanki po fachu i mimo próśb ukochanej nie przestawał się z nią spotykać. Co więcej, przyjaciele niedawno mieli się do siebie zbliżyć. Sytuacji nie poprawiał fakt, że młody aktor nie był skory do zobowiązań. Kasia liczyła na poważne deklaracje ze strony mężczyzny. Uważała, że naturalnym następstwem udanego związku są oświadczyny i zawarcie związku małżeńskiego. Tymczasem Antek Królikowski jawnie zadeklarował, że ślub nie jest według niego dobrym pomysłem i nie zamierzał wiązać się z partnerką na stałe. 

Dzisiaj grzeje: 1. Trąba powietrzna nad Bałtykiem. Żywioł uderzył z całą siłą, ogromne zniszczenia i ranni

2.Objawy niedoboru witaminy A. Jest ich o wiele więcej niż tylko problemy ze wzrokiem

Na ten moment żadne z byłych partnerów nie potwierdziło tych doniesień. W mediach pojawiło się jednak wiele doniesień na temat tego, że Antek Królikowski widywany jest z Joanną Opozdą na warszawskich ulicach. Podobno para nie szczędzi sobie czułości i wyglądają na bardzo szczęśliwych. Aktor miał nawet dyskutować z produkcją filmu, w którym wkrótce wystąpi, o zastąpieniu Julii Wieniawy, która zagra główną rolę, jego nową partnerką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Świetny oprysk z czosnku zwalcza mszyce, mączliki, infekcje bakteryjne i grzybowe. Przygotujesz go w bajecznie prosty sposób
  2. Kibice zostali zapytani o to, na kogo zagłosują w wyborach prezydenckich w Polsce. Jednoznaczny wybór, znaczna przewaga
  3. Dziennikarze dotarli do tajnych zestawień. Bardzo złe wiadomości dla milionów Polaków
  4. Wielka awantura, Anna Mucha wpadła w szał. Posypały się srogie przekleństwa
  5. 2400 złotych "na głowę". Spełnisz jeden warunek i dostaniesz pieniądze
  6. Kim była mama Trzaskowskiego? Z Wikipedii nagle usunięto o niej jedną informację, wielu będzie zaskoczonych

Źródło: MSN Rozrywka

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News