Królikowska martwi się o syna. Niepokojące doniesienia, odkryła smutną rzecz

Królikowska martwi się o syna. Niepokojące doniesienia, odkryła smutną rzecz Źródło: malgorzata_ok Instagram.com

Antek Królikowski obecnie bardziej niż ze swoich ról znany jest z kolejnych podbojów miłosnych. Każdy jego kolejny związek niestety zmagać się musi z ogromnymi problemami i przeważnie nie wytrzymuje kolejnych prób, na które jest wystawiany. Małgorzata Ostrowska-Królikowska powiedziała o swoich obawach związanych z pociechą.

Antek Królikowski to jedno z najgorętszych nazwisk na giełdzie kawalerów w polskim show-biznesie, jednak szukający swojej miłości młody aktor nie ma szczęścia do tworzenia poważnych relacji. Mama martwi się o swojego syna i odkryła smutna rzecz związaną z rozpadem jego ostatniego związku.

Antek Królikowski był mocno związany z tatą

Antek Królikowski zmagał się ostatni oz trudnym czasem w życiu i rozstanie na pewno nie pomoże mu w znalezieniu spokoju. Rodzina Królikowskich w lutym pożegnała ukochanego tatę oraz męża, który przegrał walkę z chorobą. Pawła Królikowskiego żegnały prawdziwe tłumy, lecz to raczej nie zmniejszyło uczucia pustki, jakie po sobie zostawił. Antek Królikowski był mocno związany z ojcem i stara się kontynuować jego dzieło, między innymi potwierdził, że organizowany przez niego Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej w Kudowie-Zdroju będzie od tego roku nosił jego imię, a Małgorzata Ostrowska-Królikowska podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym z synem pozuje przy dębie posadzonym na cześć aktora. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mama martwi się o jego życie uczuciowe

Antek Królikowski słynie z przechodzenia z jednego związku w drugi i mama martwi się o jego życie uczuciowe, gdyż sama wie, jak ważne jest posiadanie bezwarunkowego wsparcia drugiej osoby. Jak przekazuje Plotek w oparciu o informacje udostępnione w "Dobrym Tygodniu" Małgorzata Ostrowska-Królikowska odkryła smutną rzecz dotyczącą rozstania Antka z ostatnią ukochaną, Kasią. Obawia się ona, że wpływ na taki stan rzeczy miało ogromne zaangażowanie w życie rodzinne młodego aktora, który poczuwa się do przejęcia roli głowy rodziny i bycia wzorem dla rodzeństwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Byli świadomi, że za 4 sekundy zginą. Tragiczne informacje z południa Polski

2.Wstrząsające wiadomości obiegły media. 2-latka śmiertelnie potrącona przez ojca

Dla wszystkich był ogromnym wsparciem

Czy Antek Królikowski zaniedbał swoją relację z ukochaną na rzecz wsparcia rodzeństwa oraz mamy? Takie teorię snuje "Dobry Tydzień". Pewne jest, że odejście ukochanego ojca nie było dla Królikowskich łatwym doświadczeniem i mogło negatywnie odbić się na budowaniu relacji. Mamy nadzieję, że mimo wszystko Antek Królikowski znajdzie w końcu miłość swojego życia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niebywały ubiór Rodowicz na zdjęciu z obłędnej kuchni w luksusowej willi, gruba przesada? Wzbudziła wielkie emocje
  2. Znany dziennikarz sportowy znalazł nową pracę. Z poprzedniej wyleciał po oskarżeniach o molestowanie
  3. 14-letnia Daria urodziła dziecko. Dopiero teraz ujawniono nowe fakty
  4. Szczepionki będą jednak obowiązkowe? Minister zdrowia zabrał głos
  5. Kolejny wypadek autobusu w Warszawie. Na miejscu działają służby, zdjęcia z miejsca budzą grozę
  6. Céline Dion pokazała się bez makijażu. Brak słów, ciężko uwierzyć, jak naprawdę wygląda artystka

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News