Burza w sieci. Antek Królikowski pokazał zdjęcie z ukochaną, fani nie rozumieją, jak mógł zrobić podobną rzecz

Burza w sieci. Antek Królikowski pokazał zdjęcie z ukochaną, fani nie rozumieją, jak mógł zrobić podobną rzecz Źródło: YouTube JastrzabPost

Z pozoru zdjęcie, które zamieścił w sieci Antek Królikowski wydawało się całkowicie niewinne. Przedstawiało aktora w towarzystwie swojej ukochanej. Jednak jeden szczegół sprawił, że wywołało ono ogromne zamieszanie. Do czego doszło?

Antek Królikowski często pokazuje swoim miłośnikom fragmenty swojego życia osobistego. Popularny aktor podzielił się z fanami zdjęciem, które wywołało skrajne emocje. Internauci mocno wyrazili swoją dezaprobatę dla jego postawy.

Czym zaskoczył wszystkich Antek Królikowski?

Antek Królikowski to jeden z tych aktorów, który doskonale odnalazł się w środowisku mediów społecznościowych. Regularnie, za ich pomocą, dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Liczby mówią tutaj same za siebie. Ponad czterysta tysięcy obserwujących robi wrażenie. Jednak ostatnie zdjęcie zamieszczone na Instagramie wywołało prawdziwą burzę.

Nie da się ukryć, że każdy z nas na własnej skórze przekonał się, jakie zmiany w życiu codziennym nastąpiły na skutek panującej pandemii. Obostrzenia dotyczą przede wszystkim przebywania w przestrzeni publicznej. Wyjścia z domowego zacisza są możliwe tylko w przypadku zaspokojenia niezbędnych do życia potrzeb. Jak odnosi się do tych zasad Antek Królikowski?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcie aktora zrobione w trakcie pandemii wywołało spore zamieszanie

Antek Królikowski postanowił podzielić się z fanami wspólnymi chwilami spędzonymi z ukochaną. Zdjęcie, które zamieścił na portalu społecznościowym przysporzyło aktorowi krytyki. Fotografia uwieczniła spacer z jego partnerką i psem. Wiadomo, że wyjście z pupilem jest uzasadnionym opuszczeniem domu. Jednak opis, który został umieszczony pod zdjęciem sprawił, że część fanów nie kryła niezadowolenia.

Aktor uznał swojego psa za wystarczający powód wyjścia z domu. Niektórzy nie mogli pozostawić sprawy bez komentarza. Część fanów gwiazdora określiła jego zachowanie jako nieodpowiedzialne, dodatkowo stwierdzając, że nie powinien się tym chwalić. Jednak pojawiły się również głosy wsparcia. Przecież pies musi czasem wychodzić na spacer. Zdjęcie, które aktor zamieścił na Instagramie wywołało burzę.

Dzisiaj grzeje: 1. Zapadła decyzja ws. wyborów prezydenckich 2020. Niebywałe sceny w Sejmie

2. Kiedy wrócimy do pracy? Biolog podał dwie możliwe daty

Nie należy zapominać, że pandemia to czas podwyższonego ryzyka. Warto w związku z tym pozostawać jak najdłużej w domu i unikać kontaktów z innymi ludźmi. Spowolnienie rozprzestrzeniania się choroby w znacznej mierze zależy od tego, czy będziemy przestrzegali zaleceń. Nie należy popadać też w skrajności. Nadmierna izolacja od zewnętrznego świata może negatywnie odbić się na naszej psychice.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy Polska przyjmie chorych z innych krajów? Ważne oświadczenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych
  2. Nie żyje reprezentant Polski. Zagrał dla kadry 24 razy, ogromna strata
  3. Marta Kaczyńska nie ma powodów do radości. Smutne doniesienia, te święta będą dla rodziny wyjątkowo przykre
  4. Jolanta Kwaśniewska wolałaby zapomnieć o jednym zdarzeniu. Chodzi o męża córki
  5. Dopiero wiele lat po śmierci żona Olbrychskiego ujawniła kompromitujący sekret Osieckiej. W głowie się nie mieści
  6. Załamana kasjerka powiedziała całą prawdę o "godzinach dla seniorów". Nie mieści się w głowie

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News