Skóra opina się na kościach, policzki przeraźliwie zapadnięte. Ludzie zamartwiają się o Celine Dion

Skóra opina się na kościach, policzki przeraźliwie zapadnięte. Ludzie zamartwiają się o Celine Dion Źródło: Instagram/Celine Dion

Anoreksja to straszna choroba, która często atakuje znajdujących się pod nieustanną presją celebrytów. Fani zamartwiają się o zdrowie Celine Dion, która w ostatnim czasie znacznie schudła. Skóra opina się jej na kościach, a policzki są przeraźliwie zapadnięte.

Anoreksja jest niestety dosyć popularną chorobą wśród celebrytów, którzy nie zawsze potrafią poradzić sobie z nieustanną presją. Fani kanadyjskiej wokalistki bardzo martwią się o zdrowie swojej idolki. Celine Dion ma przeraźliwie zapadnięte policzki, a skóra opina jej się na kościach. 

Anoreksja diagnozą według fanów 

Anoreksja to niezwykle podstępna dolegliwość, która często sprawia, że chory absolutnie nie zdaje sobie sprawy z tego, że sam wyniszcza swoje ciało. Patologiczna pogoń za szczupłą sylwetką jest czymś powszechnym w celebryckim świecie, przez co gwiazdy bardzo często cierpią na zaburzenia odżywiania.

Celine Dion osiągnęła w swojej karierze ogromny sukces. Fani jednak obawiają się, że stres i presja mogły niekorzystnie wpłynąć na zdrowie ich idolki. Kanadyjska wokalistka jest obecnie przeraźliwie chuda. Wielbiciele jej piosenek upatrują w jej wyglądzie objawów anoreksji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tłumaczenie celebrytki 

Oglądając ostatnie zdjęcia gwiazdy, można dojść do podobnych wniosków. Wokalistka, która najbardziej znana jest z piosenki "My Heart Will Go On", zawsze była drobna, ale to, jak wygląda teraz, zdaniem wielu jest świadectwem, że celebrytka zmaga się z zaburzeniami odżywiania.

Artystka trzy lata temu przeżyła ogromną rodzinną tragedię. Zmarł jej ukochany mąż i manager, Rene Angelil. Celine Dion trudno było poradzić sobie z tą stratą, jednak mogłoby się wydawać, że kryzys ten został zażegnany. Celebrytka wydała w tym roku nowy album "Courage" i zaplanowała długą trasę koncertową po całym świecie. 

Fani jednak drżą o zdrowie idolki i poważnie zastanawiają się, czy nie choruje ona na anoreksję - widzą bowiem jak obecnie wygląda jej ciało. Gwiazda ma przeraźliwie zapadnięte policzki, a na jej ciele można policzyć każdą kość. Sama celebrytka odpiera jednak te plotki, które od jakiegoś czasu forsowane są przez media. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

- Czy uważacie, że coś jest nie tak z moim ciałem? Uprawiam balet, rozciągam się, bo to pomaga mojemu ciału i duszy (...) Ja zawsze byłam bardzo szczupła - utrzymuje kanadyjska diwa. 

Źródło: Screen/Pudelek

Najlepsze newsy dnia:

  1. W październiku WYŻSZA EMERYTURA! Znamy już kwoty podwyżek
  2. Nastolatka SKATOWANA przed szkołą. Okładała ją pięściami. Nikt jej nie pomógł [NAGRANIE]
  3. Bezdomny wszedł do szpitala. Obsługa wiele w życiu widziała, ale ten widok zupełnie ich zaskoczył, łzy stanęły im w oczach
  4. Mało kto o tym wiedział. W ostatnim czasie Jan Kobuszewski walczył o życie żony
  5. Polacy plugawią gwiazdę DDTVN, Tańca z Gwiazdami, Klanu, M jak Miłość i Pierwszej miłości. "Infantylna, rozmemłana mimoza"

Źródło: Pudelek

Następny artykuł