Kandydat na prezydenta USA Donald Trump będzie musiał zmierzyć się z nowym przeciwnikiem, którym jest grupa Anonymous. Hakerzy, którzy cieszą się w sieci dużą popularnością, szczególnie po serii ataków na internetowe zaplecze Państwa Islamskiego.

Kim są Anonymous? To internetowa grupa hakerów, których symbolem są maski Guya Fawkesa. To zdecentralizowana drużyna aktywistów walczących z ograniczaniem wolności obywatelskich, korupcją, konsumpcjonizmem, cenzurą, katolicką etyką seksualną, wpływem Kościoła na życie publiczne oraz łamaniem praw zwierząt.

 Anonymous postanowili wypowiedzieć wojnę Donaldowi Trumpowi, ponieważ uważają, iż jego kampania jest pełna nienawiści. Lider sondaży Republikanów ma spodziewać się akcji hakerów, którzy zamierzają zablokować jego rajd ku Białemu Domowi.

Hakerzy zapowiedzieli, że pierwszego dnia kwietnia zablokują jego strony internetowe.

– Musimy zablokować jego strony internetowe, żeby zbadać i wyciągnąć na światło dzienne rzeczy, których on sam nie chce ujawniać. Musimy rozmontować jego kampanię i sabotować jego markę. Zachęcamy każdego, kto posiada komputer, aby wziął udział w naszej operacji. To nie jest ostrzeżenie. To deklaracja wojny totalnej – przekonują Anonimowi.

https://youtu.be/Ciavyc6bE7A

...

Zobacz również