anonymous
Wiadomości Pikio - 16 Listopada 2015

Anonymous zemszczą się na ISIS. "To będzie największa operacja w historii"

Hakerzy z grupy Anonymous również odpowiedzieli na krwawe zamachy, do których przyznało się Państwo Islamskie. Grupa opublikowała w sieci film, w którym wypowiada wojnę islamskim terrorystom.

Kim są Anonymous? To internetowa grupa hakerów, których symbolem są maski Guya Fawkesa. To zdecentralizowana drużyna aktywistów walczących z ograniczaniem wolności obywatelskich, korupcją, konsumpcjonizmem, cenzurą, katolicką etyką seksualną, wpływem Kościoła na życie publiczne oraz łamaniem praw zwierząt. Hakerzy z Anonymous deklarują, że wytropią każdego dżihadystę, a strony internetowe terrorystów zostaną wytropione oraz zaatakowane. Ma to być największa operacja w historii. - Anonymous z całego świata wytropią was. Powinniście wiedzieć, że znajdziemy was i nie odpuścimy - powiedział mężczyzna na klipie. W krwawych zamachach w Paryżu zginęło 128 osób. Najwięcej, bo aż 89, zostało wymordowanych w klubie muzycznym Bataclan.

https://www.youtube.com/watch?v=w49NCXhq0YIObserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:
źródło: wprost.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News