Anna Zalewska zaatakowana przez gwiazdora. "Niech się pani p***dolnie w łeb"

Anna Zalewska zaatakowana przez gwiazdora. "Niech się pani p***dolnie w łeb" Źródło: screen/youtube/Telewizja Republika

Anna Zalewska pełni funkcję ministra edukacji narodowej już 3 lata, mimo to często musi odpowiadać na ostrą krytykę. Niedawno głośno zrobiło się o oburzającym planie lekcji z przeważającą liczbą religii, teraz natomiast ostro skrytykował ją popularny artysta, który nie mógł uwierzyć w to, do czego doprowadziło MEN . 

Anna Zalewska funkcję ministra edukacji narodowej objęła 16. listopada 2015 roku i od tamtego czasu praktycznie nieustannie znajduje się pod ciągłym ostrzałem krytycznych komentarzy. Kilkanaście dni temu głośno zrobiło się o planach lekcji, które uczniowie dostali w dniu rozpoczęcia szkoły. Wtedy krytykowali uczniowie i nauczyciele, teraz natomiast wypowiedzieć się postanowił sławny, polski artysta. Sprawa dotyczy wagi plecaków, które dzieci muszą codziennie dźwigać ze sobą do szkoły.

Reformy systemu edukacji

Polski system edukacji od dłuższego już czasu nie odpowiada obywatelom naszego kraju. Największe protesty w ostatnim czasie dotyczyły likwidacji gimnazjów oraz powrotu szkół podstawowych składających się z 8 klas, a nie jak do tej pory z sześciu. Mimo ogromnego sprzeciwu obywateli reforma w końcu doszła do skutku, a za nią ruszyły kolejne. Kilkanaście dni temu okazało się, że zmianom uległy plany lekcji w szkołach - uczniowie zaskoczeni zostali ogromną ilością lekcji religii, co natychmiast wywołało kolejną falę protestów i narzekań. Od kilku już lat trwa walka rodziców dzieci w wieku szkolny z państwem w której głównym tematem jest kwestia ciężkich plecaków, które dzieci codziennie muszą nosić. W odpowiedzi na tą kwestię szkoły co raz częściej organizują szafki szkolne, jest to jednak jedynie połowiczne rozwiązanie problemu, bowiem nadal  zadania domowe są prosto z książek, a uczniowie muszą przychodzić na lekcje przygotowani - przez to i tak zmuszeni są to noszenia podręczników do domu. Rząd wciąż nie jest przekonany do projektu zamienienia tradycyjnych książek na wersje elektroniczne lub też zaopatrzenie uczniów w dodatkową wersję elektroniczną, która z powodzeniem mogłaby być wykorzystywana do nauki w domu.

Anna Zalewska ostro krytykowana przez Mariusza Kałamagę

Mariusz Kałamaga jest polskim artystą kabaretowym, który popularność zdobył dzięki występowaniu z grupą Łowcy.B. Po odejściu z kabaretu mężczyzna rozpoczął swoją przygodę jako prezenter radiowy, telewizyjny oraz stand-uper. Mężczyzna często wypowiada się również w kwestii polityki. Tym razem zdecydował się ostro skrytykować Ministerstwo edukacji narodowej na czele z Anną Zalewską.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Plecak mojej 11 letniej córki waży!!!!!!!!!!!! 6,7 kg !!!!!!!!!!!!!!!!! BEZ picia, śniadania nie wspomnę o butach na wf i stroju !!!! W d*** mam, że wulgarnie tak jak oni mają w d*** nasze dzieci!!! - napisał Kałamaga. Na tym jednak mężczyzna nie zamierzał zakończyć swojej batalii. - Niech się pani p*** w łeb i weźmie sobie te plecaki sama – mówi, po czym podaje własne rozwiązanie: "Albo najlepiej niech wasze limuzyny, zamiast wozić wasze d***, wożą dzieciakom plecaki i ich do szkoły".
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Jarosław Kaczyński odleciał na spotkaniu z wyborcami. Zdumiewająca wersja historii
  2. Jarosław Kaczyński ma bliskie relacje z posłanką PiS! Jej siostra ujawnia całą prawdę
  3. Co się dzieje z Martyną Wojciechowską? „Zaprzecza wszystkiemu co robiła całe życie”
Następny artykuł