Anna od ponad tygodnia nie skontaktowała się z najbliższymi. Rodzina prosi o pomoc

Anna od ponad tygodnia nie skontaktowała się z najbliższymi. Rodzina prosi o pomoc

Anna wyszła z domu i nie wróciła na noc. Od tygodnia nie ma z nią żadnego kontaktu. Rodzina z niepokoju odchodzi od zmysłów, a policjanci próbują odszukać dziewczynę. Apelują o pomoc.

Anna Jakubiec wyszła w sobotę 2 lutego wieczorem ze swojego domu w Kętrzynie (województwo warmińsko-mazurskie). Minął już ponad tydzień, a dziewczyna nadal nie dała znaku życia. Nie wróciła do domu, nie nawiązała kontaktu z rodziną. Nie wiadomo gdzie może przebywać. Zrozpaczeni rodzice i rodzina proszą o pomoc w jej poszukiwaniu. Anna Jakubiec ma 17 lat i niecałe 160 centymetrów wzrostu. Ma ciemne oczy i długie czarne włosy. Rodzina przekazała informację, że w dniu, gdy ją ostatni raz widzieli miała na sobie białe spodnie, szare sportowe buty, chustę w kolorowa kratę, a także niebieską kurtkę z kapturem obszytym brązowym futerkiem.

Anna Jakubiec poszukiwana przez Policję

Policja zajęła się tą sprawą. Apeluje, by wszystkie osoby, które mogłyby mieć jakiekolwiek informacje o zaginionej nastolatce skontaktowały się na natychmiast z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Ketrzynie. Numer telefonu to: (89) 752 92 00 Informacje można też przekazać osobiście w najbliższej jednostce Policji. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Im dłużej trwają poszukiwania tym bardziej w panikę wpada jej rodzina. Policjanci zapewniają, że z pewnością uda się ja odnaleźć, jednak im więcej czasu mija, tym czarny scenariusz nabiera wiarygodności. Kętrzyn jest niewielkim miastem, liczącym niecałe 30 tysięcy mieszkańców, dlatego tak istotne jest, aby wiadomość ta dotarła do jak największej liczby osób. Według doniesień medialnych, to nie pierwszy taki przypadek. Pół roku temu, a konkretnie 15 sierpnia 2018 roku zostało zgłoszone zaginięcie Anny Jakubiec. Wtedy to miała oddalić się spod opieki siostry w parku miejskim w Brwinowie. Według tamtych informacji dziewczyna miała udać się na przystanek komunikacji miejskiej, a następnie wsiąść do komunikacji w kierunku Warszawy. Jest to jeden z powodów, dla których tak istotne jest uczestnictwo osób również z innych województw. Policja apeluje o nie ignorowanie żadnych podejrzeń i dzwonienie na wskazany numer, jeśli tylko ktoś nawiąże kontakt lub tylko zobaczy nastolatkę. Ucieczki nastolatków z domów stają się coraz powszechniejszym zjawiskiem, jednak nie należy ich bagatelizować. Osoba taka, zwłaszcza niepełnoletnia, narażona jest na ogromne niebezpieczeństwo. Rodzina prosi o pomoc. Anna Jakubiec zaginęła Powiatowa Komenda Policji w Kętrzynie ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Małgorzata Kożuchowska z partnerem. Fani osłupieli wiedząc kim jest
  2. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Gwiazda i ona to dwie skrajności!
  3. Przełom w życiu Beaty Kozidrak. Wszystkie media w kraju będą o tym pisać przez 
  4. Jackowski miał rację! Wszystko się spełnia, polskie miasto sparaliżowane
  5. Tak wyglądają relacje Marty i Jarosława Kaczyńskich. Znajomy rodziny opowiedział wszystko
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Radio Zet
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News