Kiedy matka zobaczyła swoją córkę po urodzeniu zamarła. Straszna diagnoza zburzyła jej świat

Kiedy matka zobaczyła swoją córkę po urodzeniu zamarła. Straszna diagnoza zburzyła jej świat Źródło: fot.instagram.com

Anna Winklow przychodząc na świat, zszokowała swoją matkę dramatycznym wręcz wyglądem. Rzadka choroba genetyczna, na którą zachorowało dziecko, całkowicie rozbiła szczęście z narodzin upragnionego dziecka. Co dolegało biednej dziewczynce, że ta diagnoza zburzyła jej świat?

Anna Winklow znalazła się na językach całego świata, po tym jej matka przedstawiła wstrząsającą historię dziecka. Dziewczynka urodziła się z jedną z bardziej rzadkich chorób genetycznych, co zburzyło wizję matki Ani o prostym i przyjemnym rodzicielstwie. Instagram kobiety, który przedstawia walkę z praktycznie nieuleczalną chorobą, jest wstrząsający.

Anna Winklow. Chora na arlekizm dziewczynka wspierana przez cały świat

Dziecko, które na świat przyszło przed półtora roku bardzo szybko znalazło się na nagłówkach gazet, a jej życiu i walce o zdrowie poświęcono wiele artykułów i materiałów filmowych. Wszystko przez chorobę arlekizmu, która w zasadzie jest całkowicie śmiertelna dla niemowląt. Pomimo druzgocących diagnoz lekarzy, dziecko nadal żyje. Aby wytłumaczyć istotę arlekizmu, trzeba przedstawić przebieg tej choroby. Osoby na nią zapadające zaczynają zyskiwać dodatkowe połacie skóry, przez co dzieci wyglądają przerażająco. Dzieci, które cierpią na tę przypadłość, dożywają zazwyczaj kilku dób z powodu uduszenia się nadmiarem i ciężarem własnej skóry. Na szczęście, lekarzom udało się zaradzić chorobie, przez co dziecko może dożyć drugich urodzin, co jest prawdziwym ewenementem. - Nic nie zapowiadało problemów. Po chwili jej skóra zaczęła twardnieć i pękać. Na całym ciele powstały otwarte rany… Lekarze i pielęgniarki byli widocznie wstrząśnięci – wspomniała w rozmowie z magazynem „People” Jennie Wilklow.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy dziewczynka będzie żyć?

Sam fakt, że leki zablokowały chorobę dziecka, jest ewenementem medycznym. Dziecko, które obserwowane jest przez tysiące fanów na Instagramie może cieszyć się wielkim zainteresowaniem ze strony ludzi, którzy starają się pomóc chorej, wpłacając jej duże kwoty pieniężne na leczenie. Nie wiadomo, ile przeżyje jeszcze dziewczynka. Jak mówi matka dziecka, każdy dzień jest walką o zdrowie Anny. - Teraz wiem, że kocham swoją córeczkę całym sercem. Anna jest dla mnie, a ja dla niej i nie wyobrażamy sobie, żeby mogło być inaczej. Anna jest zawsze uśmiechnięta i kochająca. Potrafi skraść człowiekowi serce. Uśmiecha się, nawet gdy cierpi. Wiele się od niej nauczyłam – jak sobie ufać, jak być dla siebie dobrą, jak starać się jeszcze bardziej - mówi wzruszona rodzicielka Anny Winklow w wywiadzie. fot. Instagram ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. To koniec pewnej epoki. Owsiak oficjalnie odszedł z WOŚP, wiemy, co się z nim stanie
  2. Donald Tusk w niebezpieczeństwie?! Służby postawione w stan najwyższej gotowości
  3. Jarosław Kaczyński na pogrzebie Adamowicza? Podano listę gości
  4. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
  5. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News