Ania Wendzikowska opublikowała tylko jedno zdjęcie. "To się w głowie nie mieści"

Ania Wendzikowska opublikowała tylko jedno zdjęcie. "To się w głowie nie mieści"

Anna Wendzikowska to bez wątpienia kobieta wielu talentów. Jednak teraz skupia się przede wszystkim na byciu mamą, co wychodzi jej naprawdę pierwszorzędnie. Wystarczy spojrzeć na to jedno zdjęcie.

Anna Wendzikowska jest dziennikarką, aktorką, prezenterką, a przede wszystkim szczęśliwą matką. Jej kariera nabrała szczególnego rozpędu dzięki pracy przy tworzeniu DDTVN, którego jest korespondentką. Jednak nie samą pracą człowiek żyje, ponieważ są na tym świecie o wiele ważniejsze rzeczy. Bez wątpienia dla Wendzikowskiej jej największym skarbem i oczkiem w głowie są córeczki. Szczególnie że jedna z nich przyszła na świat raptem dwa miesiące temu.

Anna Wędzikowska zaskakuje

Dziennikarka podobnie jak inne osoby związane z show-biznesem bardzo przykłada się do prowadzenia swoich mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwowany jest przez prawie 400 tysięcy osób, a zdjęcia tam publikowane zbierają tysiące polubień oraz dziesiątki komentarzy. Szczególny szum wywołało jej ostatnie zdjęcie, które opublikowała. Widać na nim jak na dłoni, że Anna Wendzikowska to prawdziwa kobieta wielofunkcyjna i przeznaczona do zadań specjalnych. Macierzyństwo samo z siebie jest bardzo ciężkie i wymaga wielu poświęceń, a co dopiero samotne wychowywanie dwójki dzieci. Wszystko dlatego, że rozstała się ze swoim partnerem tuż po urodzeniu, co było szeroko komentowane we wszystkich polskich mediach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Samotna mama daje radę

Jednak mimo trudnej sytuacji Wendzikowska doskonale daje sobie radę i cieszy się każdą chwilą spędzoną z dziećmi. Na zdjęciu widzimy ją podczas zimowego spaceru z wózkiem, a tuż za nią znajduje się sanki, a na nich starsza z córek. Oczywiście mama dzielnie ciągnie swoją córeczkę, jednocześnie nie tracąc z oka młodszego dziecka. Internautki zwróciły uwagę również na buty, jakie założyła dziennikarka. - Jestem pełna podziwu dla Ciebie Aniu , ale Anie już tak mają że są samowystarczalne - pisze jedna z internautek. - Szacun. A to że ci nie zimno w takich adidaskach to już w ogóle mi się w głowie nie mieści - czytamy. - Super Pani jest. Podziwiam I kibicuje. Wszystkiego dobrego! ( ps. Tez chodze zima W New Balance ) - dodaje kolejna internautka. screen instagram.com ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Wyciekła treść wstrząsającego listu śp. Diany do Elżbiety II. Brytyjczycy zamarli
  2. Co się dzieje z Mariolką Kiepską? Fani nie mogą uwierzyć
  3. Masakra! Oczy Polaków są teraz zwrócone na Margaret
  4. Kim jest partner Barbary Nowackiej? Ta informacja mocno was zaskoczy
  5. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wielu się myliło w tej kwestii
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News