Niesamowite. Anna Starmach pokazała swój dom

Niesamowite. Anna Starmach pokazała swój dom Źródło: instagram.com/anna_starmach

Anna Starmach po urodzeniu dziecka na jakiś czas usunęła się sprzed blasku fleszy. Skupia się teraz na rodzinie i domu - a ten powala! Gwiazda pokazała piękne wnętrza.

Anna Starmach, znana jurorka MasterChef Junior, nie jest znana z tego, że chwali się swoim stanem posiadania. Na oficjalnym koncie Anny na Instagramie możemy zobaczyć głównie zdjęcia z nagrań do telewizji, masę pięknych selfie, niesamowicie kolorowe zdjęcia dań i jej urocze zdjęcia z córeczką Jagienką. Nie ma ani śladu skrawka krakowskiego mieszkania szefowej kuchni. Dziś Starmach zaszokowała internautów!

Wnętrza domu Anny Starmach

Anna postanowiła podzielić się jednym ze swoich ulubionych kątów w domu. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, gdzie widać Annę siedzącą po turecku na podłodze, w otoczeniu zielonych roślin, a za nią maluje się regał pełen półek obfitych w posegregowane książki. Nad półkami widać szklano-drewniane schody utrzymane w nowoczesnym stylu prowadzące na piętro domu. Tyle pozycji w domu Starmach wcale nie dziwi - jurorka uwielbia czytać, mało tego - wydała też kilka własnych książek. Internauci, którzy darzą Starmach sympatią i tym razem nie szczędzili miłych słów:

- Biblioteczka piękna. Takie ułożenie książek (kolorami) zawsze mi się mega podobało - zachwycała się internautka.

- O rany! Też chcę mieć taką księgarnie w swoim przyszłym domu! Marzenie!!! - napisała kolejna.

- Fajny widok! - wtórowała koleżanka Ani, Katarzyna Zielińska.

Anna Starmach i niesamowita przeszłość

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Można też gdybać, że Starmach ma w swoim domu dzieła sztuki. Miała przecież kiedyś zostać historykiem sztuki i pomagać w rodzinnej galerii, która cieszy się nieposzlakowaną opinią. Być może bakcyl zbieracza i pasjonata nie został do końca wyparty przez pracę w kuchni. Jej losy potoczyły się inaczej, niż to sobie zaplanowała i tak, jak mieli nadzieję jej rodzice. Na szczęście nie chowają urazy do ukochanej córki.

Starmach podczas wakacyjnej przerwy na studiach udała się do pracy do Francji, gdzie miała gotować dla pewnej hrabiny. Tak jej się to spodobało i tak doskonale się sprawdziła, że postanowiła udoskonalać swój talent w Polsce, a potem na świecie dzięki różnym szkoleniom. Dziś zarabia na swojej pasji, a dzieła sztuki zajmują nadal mały skrawek jej serca.

Fot. instagram.com/anna_starmach

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia aktorka URODZIŁA! Pokazała się w bikini i zszokowała wszystkich!
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. Po morderstwie przyjaciela księżna Diana zaczęła się bać. Ochroniarz ujawnił po latach
  5. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News