Polacy wściekli na znaną celebrytkę! Chodzi o morderstwa
Mikołaj Pilecki - 16 Grudnia 2018

Polacy wściekli na znaną celebrytkę! Chodzi o morderstwa

Anna Skura, znana blogerka i youtuberka zajmująca się głównie modą rozwścieczyła swoich fanów i nie tylko swoją ostatnią podróżą. Cel wyjazdu nie byłby aż tak kontrowersyjny, gdyby nie fakt, że wyłożył na niego pieniądze nienawidzony w świecie zachodnim książę. Celebrytka skorzystała z zaproszenia mordercy i despoty.

Anna Skura słynie ze swojego niezwykle popularnego bloga, którego przedłużeniem jest kontro na Instagramie i kanał w serwisie YouTube. Celebrytka zachwyca młode kobiety fotografiami z egzotycznych lokacji, luksusowych hoteli i profesjonalnych sesji, podczas których często odsłania sporo ciała. Gwiazda nosi miano influencerki nie bez powodu. Gdyby nie wpływała swoją działalnością na liczną rzeszę odbiorców, nie mogłaby rozwijać się zawodowo i oczywiście finansowo. Skura często udaje się udaje się w podróże, za które najczęściej w ogóle nie płaci. Robią to sponsorzy, którzy chcą osiągnąć konkretny cel. W tym przypadku jest to ocieplanie wizerunku kraju, który poza swoimi granicami nie cieszy się popularnością.

Anna Skura przyjęła zaproszenie od... mordercy

Boogerka przebywa obecnie na Półwyspie Arabskim, na który zaprosił Mohammed bin Salman, saudyjski książę i następca tronu Arabii Saudyjskiej, jednej z ostatnich monarchii absolutnych na świecie. Pławiący się w luksusach monarcha zaszokował niedawno świat zleceniem morderstwa dziennikarza Dżamala Chaszodżdżiego, którego zamordowano, poćwiartowano i rozpuszczono w kwasie w saudyjskim konsulacie w Stambule. Zapewne nieświadoma tego, co dzieje się na świecie Skura przyjęła od bandyty zaproszenie do jego państwa, który promuje na Instagramie, jako otwierający się na świat kraj, do którego warto się udać.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
PiSJarosław Kaczyński skrywa to przed światem. Szokujące rodzinne sekretyCzytaj dalej
Sprawę nagłośnił na Facebooku Artur Kurasiński. Wtedy na Annę Skurę wylał się hejt. Gwiazda tak się nim przejęła, że usunęła z wisu na Instagramie nazwisko swojego sponsora. - Świat się kończy. Zachwyt nad krajem, w którym codziennie morduje się ludzi. W którym kobieta nie jest w stanie sama wyjść na ulicę, a nawet jak wyjdzie w towarzystwie męża, musi być ubrana po czubek głowy. Kraj, w którym za gwałt to kobietę się zabija, a nie mężczyznę. Kraj, który zleca poćwiartowanie niewygodnych sobie dziennikarzy. Kraj, który jest odpowiedzialny za głód w Jemenie, mimo że sam ocieka złotem i luksusem... brawo - czytamy pod jego wpisem. - To prawda! Wstyd i bezmyślność! Post został edytowany i usunięto z niego, że to sam książę zaprosił Panią Anie - zripostował inny użytkownik.

Co stało się z saudyjskim dziennikarzem?

Na początku października świat obiegła wiadomość o zaginięciu Dżamala Chaszodżdżiego, którego po raz ostatni widziano, jak wchodzi do konsulatu Arabii Saudyjskiej w Stambule. Po kilku dniach ogłoszono, że dziennikarz i krytyk władz w Rijadzie został zamordowany. Chaszodżdżiego najpierw uduszono, następnie poćwiartowano, a jego ciało najprawdopodobniej rozpuszczono w kwasie. Morderstwa dokonać miało czterech saudyjczyków, których zdaniem CIA, a informację tę potwierdziła Agencja Reutera, nasłał właśnie saudyjski następca tronu.Anna Skura fot. instagram.comAnna Skura fot. facebook.comZOBACZ TAKŻE:
  1. Misiewicz przyłapany na randce! To znana celebrytka
  2. Legendarna prezenterka TVN przeżywa życiowy dramat. Niszczą ją
  3. Właściciel Polsatu nie wytrzymał! Środowisko dziennikarskie w szoku
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?
dziennikarka2018 rokiem zabójstw dziennikarzy? Lista zamordowanych SZOKUJECzytaj dalej
źródło: pudelek.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News