Po 11 latach 46-letnia Bujakiewicz przekazała radosną nowinę! Przypomniała też wstrząsające kulisy śmierci Przybylskiej

Po 11 latach 46-letnia Bujakiewicz przekazała radosną nowinę! Przypomniała też wstrząsające kulisy śmierci Przybylskiej Źródło: youtube.com/TVN Series

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku, lecz do teraz uważana jest za wzór do naśladowania dla wielu osób. Na bazie jej przeżyć wnioski wyciągnęła między innymi Katarzyna Bujakiewicz, bliska przyjaciółka zmarłej aktorki. Bardzo pomogły jej w życiu.

Anna Przybylska była bardzo zżyta z Katarzyną Bujakiewicz. Kobiety pomagały sobie i doradzały we wszystkich beznadziejnych sprawach. Nawet po śmierci uwielbianej przez wszystkich znajomej, Bujakiewicz potrafiła brać z niej przykład, o czym teraz, po 11 latach związku ze swoim partnerem, w końcu zdecydowała się opowiedzieć. 

Katarzyna Bujakiewicz wyszła za mąż

46-letnia Katarzyna w 2018 roku poczuła się w końcu postanowiła podzielić się z prasą cudowną wiadomością, która zmienia życie każdej kobiety - poślubiła swojego wieloletniego partnera. Ślub cywilny odbył się w ścisłej tajemnicy i zaskoczyła tym nie tylko swoich licznych znajomych, ale i obserwatorów w mediach społecznościowych. Wszyscy cieszyli się szczęściem aktorki.

Powodem tej decyzji była między innymi ich córka, Aleksandra. Dziewczynka przyszła na świat w 2010 roku. W 2016 para postanowiła zaręczyć się w Boże Narodzenie i 2 lata później wziąć ślub.

- Zrobiliśmy to przede wszystkim dla Oli. Dla dzieci fakt, że rodzice są małżeństwem, jest bardzo ważny. W pewnym momencie córka zaczęła tego potrzebować. Bardzo się cieszyła z naszego ślubu i jej świat jest dzięki temu bardziej się poukładał - tłumaczyła swoją decyzję aktorka.

Jednak nie tylko dziecko miało tu znaczący wpływ - poważną rolę odegrała także Anna Przybylska. 

Anna Przybylska nie miała ślubu z Jarosławem Bieniukiem, a mógł on wiele zmienić

Anna Przybylska i okoliczności jej śmierci dały do myślenia Bujakiewicz. Chodziło też o kwestie formalne. Prawo w naszym kraju jednoznacznie wskazuje, że małżonek może więcej. Ma przywilej spędzania czasu przy chorym współmałżonku, do wiedzy medycznej, ułatwione jest także załatwianie formalności w urzędach i prostsze są sprawy dotyczące dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Bujakiewicz przyjrzała się z boku życiu Anny, jej męża Jarosława i jej dzieci, po czym wyciągnęła z niego wnioski, które wprowadziła do własnego życia. 

- Po śmierci Ani Przybylskiej, z którą się przyjaźniłam, dotarło do mnie, że w naszym kraju małżeństwom jest łatwiej w sprawach urzędowych lub wtedy, gdy jedno choruje. Mąż może siedzieć przy szpitalnym łóżku żony albo odwrotnie. Myślałam, że ślub nic między mną a Piotrem nie zmieni, przecież znamy się tyle lat. Ale okazało się, że bardzo nas scalił i był wspaniałym przeżyciem - argumentowała Katarzyna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak jest ZAKOCHANY! Wiemy w kim! Przyznał szczerze: „To był właśnie TEN strzał!"
  2. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę!
  3. Tego widoku długo nie zapomnicie. Zdjęcia Marty Kaczyńskiej w bikini sprzed lat rozgrzeją was do czerwoności
  4. Ostatni raz widzieliśmy Sławomira? Jego żona publicznie oświadczyła, że go zamorduje, jak wrócą do domu, nagranie w sieci
  5. Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Widok wartej kilka milionów willi powali was na kolana (FOTO)
  6. Nie żyje aktor hitowego serialu na Polsacie, który uwielbiały miliony. Ogromna tragedia, miał tylko 38 lat

Źródło: Kobieta WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News