Niepublikowane wcześniej nagranie Anny Przybylskiej. Jej słowa wzruszają do łez

Niepublikowane wcześniej nagranie Anny Przybylskiej. Jej słowa wzruszają do łez Źródło:

Anna Przybylska zmarła cztery lata temu po ciężkiej chorobie. Znana aktorka odeszła z tego świata po walce z rakiem trzustki. Wydaje się, że już wszystko zostało powiedziane o jej karierze i życiu prywatnym, jednak w sieci pojawił się właśnie niepublikowany wcześniej film. Słowa, które Przybylska na nim wypowiada, łapią za serce.

Anna Przybylska była uwielbiana przez widzów. Zaskarbiła sobie ich serca nie tylko dzięki występom w popularnych filmach i serialach, ale i w dużej mierze za sprawą swojej elektryzującej i bardzo pozytywnej osobowości. Po obejrzeniu najnowszego nagrania, które wyciekło do sieci, jej fani po raz kolejni będą mieli rozgrzane serca. Nikt nie spodziewał się, że aktorka pozostawiła po sobie takie nagranie.

Anna Przybylska w niepublikowanym wcześniej nagraniu

Jeszcze zanim stała się dobrze rozpoznawalną aktorką, Anna Przybylska próbowała swoich sił w niejednej profesji. Już jako nastolatka rozpoczęła swoją przygodę z show biznesem, kiedy udzielała się jako modelka. Kolejne zajęcia jakich się podejmowała również łączyły się w jakimś stopniu z modelingiem. Przybylska była odpowiednio stylistką i wizażystką. Nawet już po uzyskaniu większej sławy dzięki występom w "Złotopolskich" nie spoczywała na laurach i starała się udzielać w różnych dziedzinach. Dzięki temu udało jej się pracować m.in. na planie teledysku Zenka Martyniuka do piosenki "Lato jest po to, by kochać". Jak przyznał kiedyś lider grupy Akcent, nawet nie zdawał sobie sprawy, że za jego makijaż odpowiedzialna jest aktorka znana z hitowego ówcześnie serialu Telewizji Polskiej. Anna Przybylska nie ukrywała jednak, że marzy o wielkiej karierze w aktorstwie. Podkreślała to już wiele lat temu, co zostało uwiecznione na wcześniej niepublikowanych nagraniach.   Archiwalne nagranie przedstawia pierwszy casting Anny Przybylskiej do agencji modelek. Już jako nastolatka podkreślała, że zamierza być aktorką. Jej marzeniem było dostanie się do szkoły teatralnej. - O karierze modelki nigdy nie marzyłam i nigdy mi się to w głowie nie mieściło. Modelką zostałam z przypadku, a to, co chcę robić w przyszłości, to ma pewne powiązania z tym zawodem. Gdy ukończę liceum ogólnokształcące, mam zamiar wybrać się do szkoły teatralnej w Krakowie. To troszeczkę, wydaje mi się, ma coś wspólnego z modelowaniem - mówi 16-letnia Przybylska.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Od początku myślała o innych

Nawet w młodości, znana aktorka nie ukrywała, że chce pomagać innym. W wywiadzie ujawniła, że jeśli dysponowałaby większą sumą pieniędzy, to na pewno wsparłaby jakiś cel charytatywny. - Gdybym wygrała dużą sumę pieniędzy i miałabym ją przeznaczyć na jakieś podróże, to przede wszystkim zaczęłabym od zwiedzania Polski. Ja bardzo lubuję się we wszelkich zabytkach, już wiele miejsc zwiedziłam, ale nie wszystkie. Chciałabym przede wszystkim najpierw dokładnie zwiedzić swoją ojczyznę, a dopiero później wybierać się w świat. Gdyby jeszcze troszeczkę pieniążków by mi zostało z tej podróży po Polsce, chciałabym przeznaczyć to na jakiś charytatywny cel - wyjawiła młoda aktorka.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Dawny dom Meghan Markle w niczym nie przypominał pałacu! W takich warunkach dorosła 
  2. Kożuchowska usłyszała zaskakującą wiadomość. Plany aktorki wywrócone do góry nogami 
  3. „Parę wygibasów w łóżku ze staruszkiem i…” Przyjaciółka Oli zszokowała wszystkich 
  Następny artykuł