Łamiące serce wyznanie ojca dzieci Anny Przybylskiej. Wyjątkowo smutne

Łamiące serce wyznanie ojca dzieci Anny Przybylskiej. Wyjątkowo smutne Źródło: instagram.com/aniablond

Anna Przybylska jest aktorką, o której trudno zapomnieć. Piękna, utalentowana i tragicznie zmarła na raka trzustki, co zdruzgotało fanów. Co jakiś czas  o wspomnienie chwil z życia gwiazdy media proszą jej najbliższą rodzinę. Jej partner opowiedział coś, co łamie serce.

Anna Przybylska przed śmiercią zmagała się z trudną chorobą. Cierpiała na raka trzustki - jedną z najzłośliwszych odmian, która ostatecznie odebrała jej życie. Jej bliscy do dzisiaj nie mogą pogodzić się ze straszną stratą. Szczególnie, że aktorka odeszła mając zaledwie 36 lat. Miała przed sobą jeszcze całe życie i świetnie zapowiadającą się karierę. Ostatnio o kulisach wspólnego życia z Anną Przybylską opowiedział jej wieloletni partner - Jarosław Bieniuk.

Anna Przybylska uwielbiała to miejsce

Aktorka uwielbiała Turcję. To właśnie tam wiele lat przed chorobą, a konkretnie w Antalyi, razem z ukochanym spędziła trochę czasu. Było to jej ukochane miejsce, które budzi wiele smutnych wspomnień u mężczyzny. Ostatnio postanowił ponownie odwiedzić Antalyię. - Mam tutaj mnóstwo wspaniałych znajomych, dobrze znanych miejsc, a do tego jest tu nieprawdopodobnie smaczna kuchnia, za którą już się stęskniłem - czytamy w "Życiu na gorąco". To wspomnienie złapie za serce nawet najbardziej nieczułe jednostki. Kiedy tracimy kogoś, kogo kochamy tak, jak Bieniuk kochał Annę Przybylską - nic już nigdy nie jest takie samo. Nawet, a może zwłaszcza, wspólne, ulubione miejsca. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ I FILMEM:

Podczas pobytu Bieniuk odwiedził miejsca, które razem z Anną Przybylską odwiedzał, gdy podróżowali po Turcji.

Bieniuk zrezygnował z kariery z powodu Anny Przybylskiej

Kiedy partner aktorki dowiedział się o jej chorobie całkowicie się załamał. Sytuacja, która spotkała parę, była dla niego tak ciężka, że, jak sam przyznaje, nie potrafił skupić się w tamtym momencie na karierze zawodowej, którą postanowił porzucić, aby być przy Ani. Teraz ma tylko jeden priorytet, wokół którego skupia całą swoją przyszłość. Przybylska osierociła trójkę dzieci, które Jarosław Bieniuk chce jak najlepiej wychować, co dotychczas świetnie mu wychodzi. Stara się zapewnić swoim pociechom tyle miłości, ile tylko może, aby dwóch synów i córka byli bardzo szczęśliwi. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Edyta Górniak PORONIŁA?! Gwiazda wyjawiła bolesny SEKRET
  2. Cała PRAWDA o Dawidzie Podsiadle! Te informacje wbiją was w fotel!
  3. Najkrótsze małżeństwo świata. Trwało tylko 3 minuty
  4. Andrzej Duda miał wypadek? Niepokojące doniesienia, prezydent nagle zniknął
  5. Katolicy w szale! Papież Franciszek zasugerował, że Jan Paweł II krył pedofilów
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

 

Źródło: Wirtualna Polska  

Następny artykuł