anna przybylska_po
yt/play
Anna Maria Guziewska - 27 Grudnia 2018

"Twoja mama jest z nami!". Wzruszające słowa do Oliwii Bieniuk

Anna Przybylska wciąż jest obecna w pamięci fanów. Ci, którzy na bieżąco śledzą losy jej rodziny, zauważają, że ta musi się pogodzić ze stratą ukochanej mamy i partnerki. Oliwia właśnie opublikowała swoje zdjęcia, a komentarze wzruszają do łez.

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. Jednak Święta Bożego Narodzenia sprawiły, że fani jej talentu i charyzmy postanowili przypomnieć, jak ważną postacią dla nich była. Pod najnowszym zdjęciem Oliwii Bieniuk pojawiły się komentarze. Te doprowadzają do łez.

Co fani piszą pod zdjęciem Oliwii? Anna Przybylska jest wciąż w ich domach

Oliwka z okazji świąt postanowiła się podzielić na Instagramie zdjęciem. To natychmiast zauważyli internauci i w komentarzach piszą, jak bardzo jest podobna do swojej mamy. Niektórzy chcą wesprzeć osieroconą nastolatkę i zapewniają, że aktorka wciąż zajmuje w ich domach szczególne miejsce. - Oliwia coraz bardziej robisz się podobna do mamy - czytamy w jednym z komentarzy pod zdjęciem. - Oglądam filmy z Twoją mamą i mam wrażenie że gdzieś tu jest - czytamy dalej. - Twoja mama jest z nami - czytamy w Internecie. - Chciałabym mieć takie usta, jesteś przepiękna - pojawia się dalej. - Wyglądasz jak mama! Cała mama! - czytamy dalej. - Śliczna! Jak Nasza Ania - zauważa jedna z użytkowniczek Instagrama. - Wesołych Świąt! Jesteś cudowna i piękna. Pozostań zawsze sobą - pojawia się pod zdjęciem. Okazuje się, że ci, którzy lubili postaci Anny Przybylskiej wciąż są pod wrażeniem jej talentu. Śmierć, która odebrała dzieciom mamę musiała być bardzo trudna. W kilku prostych gestach i uroczych słowach, fani zapewniają o pamięci i wspierają rodzinę BieniukDALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
rolnik_szuka_zony"Rolnik szuka żony": Nikt się tego nie spodziewał! Zaskakujące zwroty akcji w programieCzytaj dalej
Ania pozostawiła po sobie świetne role i prawdziwych przyjaciół. Ci, na bieżąco śledzą losy rodziny i w przypadku ewentualnych perturbacji wyciągają pomocną dłoń. Jedną z nich jest Kasia Bujakiewicz, która poznała Przybylską na planie. Obie były młode i ambitne. Polubiły się i postanowiły wspólnie spędzać wolny czas. Aktorki zawsze mogły na siebie liczyć i Kasia do dziś wspiera rodzinę Bieniuk w każdy sposób. Nie wiadomo jednak, czy Oliwia pójdzie w ślady mamy. Z pewnością drzwi do medialnej kariery są dla niej otwarte.Anna Przybylska Instagram/Oliwia BieniukZOBACZ TAKŻE:
  1. Uwielbiana gwiazda disco polo pokazała swoją córkę! Opadną Wam szczęki
  2. Uwielbiana gwiazda Polsatu doznała paraliżu. Niknie na naszych oczach
  3. Gwiazda "M jak Miłość" spowodowała wypadek pod wpływem. Wyrok zapadł, fani wciąż w szoku
  4. Koty które nie uczulają. Koty dla alergika – 10 RAS
  5. Czy koty wyczuwają choroby? Wszystko, co trzeba wiedzieć
Oliwia BieniukOliwia Bieniuk nie ma łatwego życia. Odkryto wszystkie jej sekretyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News