Ona już wiedziała? Dziwne zachowanie Przybylskiej sprzed lat

Ona już wiedziała? Dziwne zachowanie Przybylskiej sprzed lat Źródło: screen vod.pl

Anna Przybylska była jedna z najwybitniejszych polskich aktorek i co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Niestety potworna choroba ostatecznie pokonała ją w nierównej walce. Teraz wychodzi na jaw, że aktorka mogła wiedzieć o nowotworze znacznie wcześniej, niż nam się obecnie wydaje.

Anna Przybylska ponad rok zmagała się ze straszliwym nowotworem. O swojej chorobie dowiedziała się 18 miesięcy przed swoją śmiercią. Jednak wiele wskazuje na to, że jeszcze wcześniej pojawiły się jej pierwsze przejawy, z których aktorka doskonale sobie zdawała sprawę. Widać to najlepiej po jednej z jej stylizacji, w której pojawiła się w programie "Pytanie na śniadanie".

Anna Przybylska wiedziała wcześniej

Wielu fanów aktorki wskazuje na fakt, że Anna Przybylska znacznie wcześniej wiedziała o swojej chorobie, niż może nam się to wydawać. Według nich aktorka idąc do lekarza już podejrzewała, jaki może być jej dalszy los. Koronnym argumentem widzów stała się stylizacja aktorki podczas występu w 'Pytaniu na śniadanie". Przybylska pokazała się w studiu w okularach przeciwsłonecznych, wywołując niemałe zdziwienie u prowadzących. Również jej menadżerka nie mogła uwierzyć w to, co widzi. W książce o Annie Przybylskiej wspomina ten moment i sama przyznaje, że miała ochotę ją zabić za ten wyczyn.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Myślałam, że ją zabiję. Kładłam Ance do głowy, że nazajutrz z samego rana musi, choćby nie wiem co, po prostu musi iść do Pytania na śniadanie. Sama wieczorem wracałam do Gdyni. Rano włączyłam telewizor, by sprawdzić, czy dotarła. Kiedy zobaczyłam ją w tych ciemnych okularach, myślałam, że się przewrócę. Podobno Anka na fotelu u charakteryzatorek założyła te okulary i mówi: „Pudrujcie tylko naokoło”. Myślałam, że będzie afera, ale jakoś rozeszło się po kościach - pisze Małgorzata Rudowska. Przybylska tłumaczyła się, że założyła okulary przez imprezę, która odbyła się dzień wcześniej z okazji premiery filmu "Sęp". Jednak wiele osób uważa, że to tylko przykrywka, która miała ukryć pierwsze objawy jej choroby. Czyżby faktycznie aktorka zdawała sobie z tego, co ją czeka?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  2. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  3. Dramat Lewandowskiego! Wstrząsające doniesienia, nie zagra w reprezentacji
  4. Skandal na planie Rodzinka.pl! Największa gwiazda brutalnie poniżona
  5. Wszyscy w szoku po zobaczeniu matki Wiśniewskiego! Metamorfoza roku?
Następny artykuł