Dzisiaj urodziny synka Ani Przybylskiej. Jeden szczegół rozrywa serca

Dzisiaj urodziny synka Ani Przybylskiej. Jeden szczegół rozrywa serca Źródło: Fot. Instagram/Jarosław Bieniuk

Anna Przybylska zostawiła na tym świecie trójkę swoich małych pociech, którymi zająć się musiał ich ojciec, Jarosław Bieniuk. Piłkarz fenomenalnie poradził sobie z tym zadaniem, a dziś świętujemy urodziny ich synka, Jasia. Dumny tata pochwalił się tym faktem w internecie, uwagę jednak przyciąga jeden, rozrywający serce szczegół.

Anna Przybylska była genialną polską aktorką, która przez wszystkie lata swojej kariery rozkochała w sobie miliony widzów. Jej niezwykły talent, szczerość oraz nieschodzący z ust śmiech sprawiały, że każda produkcja z jej udziałem momentalnie okrzykiwana była mianem kultowej. Przez lata kojarzono ją z rolą uroczej Marylki ze "Złotopolskich", większość fanów jednak dużo bardziej doceniała jej role w serialach TVN, telewizji Polsat czy filmach pełnometrażowych. 

Choć od jej śmierci minęły już ponad 4 lata, fani wciąż nie mogą pogodzić się z jej odejściem. Anna Przybylska zostawiła trójkę małych dzieci, którymi zająć się musiał zrozpaczony po stracie ukochanej Jarosław Bieniuk. Na szczęście piłkarz wyśmienicie poradził sobie z tym wyzwaniem i jest wspaniałym ojcem, który dzisiaj na swoim Instagramie pochwalił się ósmymi urodzinami swojego syna Jasia. Na jego profilu zobaczyć możemy zdjęcia chłopca, jeden szczegół jednak jest szczególnie wzruszający i rozrywa serca. 

Jarosław Bieniuk świętuje urodziny swojego najmłodszego synka

Obserwatorzy polskich mediów społecznościowych pewnie przywykli już do tego, że Jarosław Bieniuk bezustannie wstawia na swój profil zdjęcia pociech, które są jego oczkiem w głowie. Robi wszystko, by zapewnić im dostatnie i jak najlepsze życie, nic więc dziwnego, że nie mogło zabraknąć tam również informacji o urodzinach Jasia. 

Najmłodszy synek kończy właśnie dziś 8 lat, a z tej okazji jego ojciec opublikował na swoim Instagramie kolarz składający się ze zdjęć malca. 

- Dzisiaj pierwszy dzień wiosny, ale przede wszystkim, dzień urodzin mojego małego bohatera! Jan kończy dzisiaj 8 lat! Kochamy Cię synku! - napisał pod publikacją. 

Wywołało to natychmiastową reakcję fanów, największe zdziwienie wzbudził jednak jeden, rozrywający serce szczegół - Jaś wygląda zupełnie jak Anna Przybylska. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani nie mogą uwierzyć. Mały Jaś wygląda zupełnie jak Anna Przybylska

Jak to zwykle bywa w takich przypadkach, publikacja zdobyła wiele serduszek, a pod nią pojawiły się dziesiątki komentarzy z życzeniami. Zadziwiające jest jednak to, że niewiarygodnie dużo osób zauważyło łudzące podobieństwo chłopca do swojej mamy. 

- Wykapana mama! Niesamowite, jak dwie krople wody! 100 lat Jasiu! - pisze internautka. 

- Anna Przybylska jak się patrzy. Niesamowite, że on wygląda tak podobnie do mamy. Cudo - dodaje kolejna. 

- Wszystkiego najlepszego Jasiek! Oby tatuś nie przestawał cię rozpieszczać, a mamusia opiekowała się tobą z nieba - czytamy. 

Fot. Instagram/Jarosław Bieniuk

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polska Miss została zamordowana! Stalker zasztyletował ją w biały dzień!
  2. Dzieli ich 27 lat, łączy gorąca miłość! Piękna polska aktorka poślubiła starszego mężczyznę wbrew wszystkiemu i wszystkim!
  3. Brutalny atak na Jana Pawła II. Po latach wychodzą na jaw wstrząsające fakty
  4. Wieniawa i Królikowski kłamali?! Wielkie poruszenie w sieci
  5. Urodziła dziecko. Nie żyje

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł