Ujawniono największą tajemnicę Anny Przybylskiej. To złamało jej serce

Ujawniono największą tajemnicę Anny Przybylskiej. To złamało jej serce Źródło: Fot. YouTube/TVP VOD

Anna Przybylska była jedną z najpiękniejszych, najbardziej uzdolnionych aktorek młodego pokolenia. Artystka odeszła niestety przedwcześnie, pozostawiając w żałobie partnera oraz trójkę dzieci. Co zaskakujące, światło dzienne ujrzał właśnie jeden z największych sekretów gwiazdy.

Przybylska miała przed sobą doskonale zapowiadającą się karierę. Zawsze jednak skupiała się przede wszystkim na rodzinie oraz dzieciach, których szczęście stanowiło dla niej oczywisty priorytet.

Anna Przybylska: słodko-gorzka tajemnica gwiazdy

Chociaż artystka doczekała się z Jarosławem Bieniukiem aż trójki pociech, przez długi czas starała się o kolejne. Jak bowiem twierdziła, chciała wychować co najmniej czwórkę dzieci. Sekret ten ujawniła matka gwiazdy w książce opowiadającej o życiu ukochanej córki. - Skoro przed laty zaplanowała, że będzie miała czwórkę dzieci, nigdy nie pozwala wyrzucać ani rozdawać ubranek, gdy jej Oliwka i Szymon z nich wyrastają. Owszem, chętnie pożycza je rodzinie, przyjaciółkom, ale zawsze muszą wracać. W gdyńskim domu ma na nie nawet specjalną komodę. Bluzeczki, T-shirty, dresiki. Absolutnie wszystko ma tam leżeć i "nabierać mocy". Kto wie, przecież jest dopiero trójka - opowiadała Krystyna Przybylska.

Dramatyczne przejścia artystki

Chociaż aktorka oraz jej partner starali się o kolejne dziecko, nigdy nie udało im się go doczekać. Gwiazda miała bowiem dwukrotnie poronić, co poważnie ją zraniło. - Za pierwszym razem ciąża jest już mocno zaawansowana - piąty miesiąc. Ania bardzo straty przeżywa i bardzo się boi o następne ciąże. Postanawia, że na ich czas zawsze będzie robiła sobie przerwę w pracy. Staje się to zasadą, o której wszyscy wiedzą: Przybylska nie pracuje w ciąży, nie ma sensu dzwonić - opisano w biografii artystki. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Przyrodnia siostra Meghan Markle przerywa milczenie. Ujawnia SZOKUJĄCE informacje
  2. Wyciekła tajemnicza instrukcja dla gości królewskiego ślubu. Wiemy więcej niż powinniśmy
  3. Trepanacja czaszki, krwiak mózgu, paraliż prawej strony ciała. Piekło ślicznej dziennikarki Polsatu
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu