szymek bieniuk
fot. Szymon Bieniuk Instagram
Bartłomiej Chudy - 3 Grudnia 2018

Niesamowite! Chodzi o syna Anny Przybylskiej

Anna Przybylska, a szczególnie sława pięknej aktorki bez wątpienia przekłada się na styl autokreacji jej dzieci. Ostatnio w sieci regularnie mówi się o Oliwii Bieniuk, nastoletniej córce Przybylskiej. Być może niedługo dołączy do niej syn aktorki!

Anna Przybylska zmarła ponad cztery lata temu przegrywając koszmarną walkę z rakiem trzustki. Osierociła młode dzieci, zostawiając partnera Jarosława Bieniuka z małą Oliwią, Jankiem i Szymonem.

Nie tylko Oliwia ma Instagram. Anna Przybylska zadziwiłaby się jak kreują się jej dzieci

Zapewne byłaby zaskoczona tym, jak sprawnie swój wizerunek w sieci kreują jej rosnące pociechy. Od jakiegoś czasu instagramowy profil Oliwii Bieniuk rozkręcił się na dobre. Dziewczyna jest jeszcze przed "osiemnastką", a już jej wirtualne oblicze obserwuje ponad 65 tys. użytkowników. Wielu artystów i ludzi z branż kreatywnych może pozazdrościć całkiem sporego audytorium wciąż młodej kobiecie. Fani zachwycają się jej wizerunkiem widząc w niej młodą Przybylską. Dziś świat gwiazdorskich opowieści obiegła kolejna zaskakująca nowina z rodziny Bieniuków. Jakiś czas temu na swój profil na Instagramie zdecydował się brat Oliwii, Szymon Bieniuk. Profil syna Przybylskiej był prowadzony nieregularnie. Kilkanaście zdjęć z podpisem w ciągu ponad dwóch lat zdążyło na ten moment zaobserwować blisko 1200 osób. Nie ma co ukrywać, że przez magię nazwiska i liczne nawiązania do mamy aktorki, liczba obserwujących będzie rosła. Tempo zależy jednak od atrakcyjności treści wstawianych przez właściciela profilu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
.Zdjęcia Anny Przybylskiej z ostatnich dni życia trafiły do sieci. Przedostatnie jest wyjątkowo wzruszająceCzytaj dalej

Szymon pójdzie w ślady Oliwii?

Jeśli 12-letni Szymon zaangażuje się w instagramową narrację w taki sposób jak jego kilka lat starsza siostra będzie mógł liczyć na sporą widownię. A ma z kogo brać przykład. Jego siostra Oliwia nie boi się odważnych stylizacji, czy wręcz prowokacyjnych wpisów, które - gdzie tylko spojrzeć - chwytają media. Na ten moment największą popularnością cieszą się zdjęcia Szymona Bieniuka na białym tle. Wykonała je koleżanka chłopaka, której zdążył podziękować w stosownym wpisie. Na profilu znajdziemy też fotkę z młodszym bratem Szymka, Jasiem. Profil córka Anny Przybylskiej dostępny jest na Instagramie, jako konto @bieniuk_szymon.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Małysza przerywa milczenie! Oliwia Bieniuk powinna wziąć sobie te słowa do serca
  2. Jak Oliwia Bieniuk ubierze się na sylwestra? Będzie wyglądać WSPANIALE!
  3. Bardzo mocne słowa Jarosława Bieniuka. To ostrzeżenie dla wszystkich Polaków
  4. Ile zarabia Chodakowska? Zarobki ma jak z kosmosu
  5. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
Oliwia BieniukOliwia Bieniuk nie ma łatwego życia. Odkryto wszystkie jej sekretyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News