To jakieś szaleństwo. Media: 13-letni syn Anny Przybylskiej ma dziewczynę

To jakieś szaleństwo. Media: 13-letni syn Anny Przybylskiej ma dziewczynę Źródło: fot: Instagram

Anna Przybylska zmarła, gdy miał zaledwie 8 lat. Teraz Szymon jest już nastolatkiem i chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Całkiem niedawno w Instagramowej relacji oznaczył swoją koleżankę z klasy i dodał wymowną emotikonę. Najwyraźniej Bieniuk jest zakochany.

Miał zaledwie 8 lat, kiedy jego mama zmarła. Choć wspomnień z nią może mieć niewiele, z pewnością bardzo za nią tęskni. W końcu to mama najlepiej doradzi, szczególnie w sprawach sercowych. Te bez wątpienia przydałyby się teraz 13-latkowi. 

Anna Przybylska byłaby dumna? Jej starszy syn ma dziewczynę

Anna Przybylska z pewnością chciałaby obserwować, jak jej syn dorasta. Szymon Bieniuk chętnie udziela się w mediach społecznych. Na swoim profilu na Instagramie publikuje różne fotografie. Te, które sam zrobił i te, na których występuje w roli modela. 13-latek dorasta bardzo szybko. Wychodzi na to, że właśnie poznaje, czym jest życie miłosne. 

W ostatnim czasie Szymon Bieniuk został zapytany o ulubioną koleżankę z klasy. Na odpowiedź obserwatorzy nie musieli długo czekać. Na Instastory oznaczył jedną z koleżanek i dodał bardzo wymowną emotikonę. Tuż obok Instagramowej nazwy dziewczyny widniało serduszko. 

Czy oznacza to, że 13-latek właśnie pochwalił się swoją pierwszą dziewczyną w mediach społecznościowych? Wszystko na to wskazuje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie tylko Szymon Bieniuk udziela się w social mediach 

Prócz 13-letniego Szymona, swój profil na Instagramie prowadzi również córka zmarłej Anny Przybylskiej. 16-latka zadziwia swoją urodą. Podobieństwo do mamy jest porażające. Mimo że Oliwia Bieniuk jest jeszcze bardzo młoda, wygląda jak prawdziwa kobieta. 

Dziewczyna chętnie zamieszcza w sieci swoje zdjęcia z ważnych dla niej momentów. Dzięki temu jej obserwatorzy są niemalże na bieżąco z nowinkami z jej życia. 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób
  4. Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek
  5. Iwona Pavlović przekazała radosną nowinę. Jej rodzina niebawem się powiększy
  6. Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy

 

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News