Profil Anny Przybylskiej w mediach społecznościowych wciąż jest aktywny. Wiadomo, jakie treści pojawiają się na koncie zmarłej aktorki

Profil Anny Przybylskiej w mediach społecznościowych wciąż jest aktywny. Wiadomo, jakie treści pojawiają się na koncie zmarłej aktorki Źródło: Instagram/Aniablond

Anna Przybylska zostawiła po śmierci wyjątkową pamiątkę dla swoich fanów. Okazało się, że jej profil na Instagramie wciąż nie został zdjęty - widnieją tam zdjęcia i treści, które wiele osób mogą poruszyć.

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku, pogrążając w smutku swoich licznych fanów oraz polskie środowisko artystyczne. Aktorka pozostawiła jednak po sobie ogromną spuściznę - została uwieczniona nie tylko w filmach i serialach. Zostawiła po sobie również wypełniony zdjęciami profil na Instagramie.

Anna Przybylska na Instagramie zamieściła swój sprzeciw

Jak wiele innych celebrytek, Anna Przybylska była aktywna w mediach społecznościowych. Znajduje się na nim mnóstwo wpisów, w których aktorka wyznawała, że od kiedy zachorowała, to paparazzi zaczęli ją nieustannie prześladować. Nie ukrywała, że ma tego dosyć i próbowała walczyć z tym drogą prawną.

- Wojnę rozpoczęły media. W wakacje byłam w szpitalu Akademii Medycznej w Gdańsku. Rozpoczęto wtedy ogólnopolską akcję z tym związaną - media spekulowały: wysyłały mnie na operację, na chemię, czułam, jakby grzebano mi w trzewiach. Wysyłaliśmy pisma prawnicze, ale to nie skutkowało, więc wpadłam na pomysł, że na swój profil na Instagramie będę wstawiać zdjęcia ludzi, którzy okradają mnie z prywatności - opowiadała w archiwalnym wywiadzie aktorka.

Anna Przybylska wciąż pozostaje w pamięci fanów

Na jej profilu zdjęcia przestały się już pojawiać, ale wciąż komentarze publikują fani, którzy wyraźnie tęsknią za swoją ulubienicą. Widać, że fani mimo wielu lat od śmierci Anny Przybylskiej, wciąż nie mogą się pogodzić z jej odejściem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Czytałam o Pani. Niesamowita z Pani kobieta! Ślę pozdrowienia, gdziekolwiek Pani jest... Do zobaczenia - napisała jedna z fanek.

- Aneczka, byłam ostatnio w Międzyzdrojach i znalazłam Twój odcisk w Alei Gwiazd. Jest ich tam wiele, ale to właśnie Twój uświadamia jakie życie jest krótkie i kruche - skomentowała inna użytkowniczka.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Już od jutra wzrosną emerytury. Wiadomo, kto i ile na tym zyska, niektórzy będą wściekli

- Jestem wstrząśnięta i cały czas myślę o jej dzieciach. Ania kochana ty nasza odpoczywaj w pokoju - czytamy w komentarzu.

- Ciągle tu zaglądam... I nie mogę przestać... Nie ma dnia, żebym nie myślała o mamie i o tobie. Moje dwa anioły i wierzę, że gdzieś tam z góry patrzycie na mnie i czuwacie. Tęsknię - napisała komentująca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w pośpiechu wycofuje wadliwy produkt. Stwarza ZAGROŻENIE DLA ŻYCIA!
  2. Zdradzał swoją żonę od lat. Gdy dostał list od byłej kochanki, zemdlał
  3. Rówieśnicy zobaczyli, jak wygląda jego mama i zgotowali mu piekło. Weszła do jego pokoju i dokonała odkrycia, przez które już zawsze będzie cierpieć
  4. Fryzjer mył mu włosy szamponem, a potem klientowi zrobiło się ciemno przed oczami. 3 dni walczył o życie
  5. Zdjęcia z wesela, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Żenująca kompromitacja

Źródło: Instagram

Następny artykuł