przybylska
Fot. YouTube/Wirtualna Polska
Mikołaj Pilecki - 19 Grudnia 2018

Anna Przybylska przed śmiercią miała tylko jedno życzenie. Smutne

Anna Przybylska przed śmiercią miała tylko jedno życzenie. Priorytetem gwiazdy było zawsze dobro najbliższych i szczęście jej dzieci. Zanim odeszła na zawsze, aktorka poprosiła ukochanego mężczyznę, był starał się być szczęśliwy.

Anna Przybylska przed śmiercią bardzo cierpiała, a ostatnie dni jej życia składały się na niesamowitą mękę. Jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu zmarła 5 października 2014 roku osierocając trójkę pociech i zostawiając partnera, Jarosława Bieniuka.

Anna Przybylska przed śmiercią miała ostatnie życzenie

Zawodowy piłkarz i dawny reprezentant Polski został przez Przybylską poproszony, by po jej śmierci starał się prowadzić szczęśliwe życie u boku innej kobiety, która obdarzy go miłością i zaufaniem. - To było życzenie Ani. Pragnęła, żeby po jej śmierci znalazł sobie kogoś, z kim byłby szczęśliwy - cytuje osobę z otoczenia gwiazdy magazyn "Revia". Aktorka jako kochająca mama martwiła się również o dzieci, które ma wspólnie z Bieniukiem. - Ania zamartwiała się tylko tym, że jej śmierć może okaleczyć psychicznie nasze dzieci - wyznał gazecie piłkarz.

Anna Przybylska śmierć

Śmierć gwiazdy kina była wielkim szokiem dla całego polskiego show-biznesu. Przybylska przecież na niedługo przed odejściem całkiem nieźle rokowała, jeśli chodzi o jej raka trzustki. Choroba, z którą zmagała się przez wiele lat, okazał się jednak silniejsza od niej. Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w rodzinnej Gdyni w wieku 36 lat.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnieCzytaj dalej

Ostatnie godziny Anny Przybylskiej

Ostatnie chwile Przybylskiej były naprawdę ciężkie dla jej mamy, która była przy niej do końca. Gwiazda bardzo cierpiała i zdawała sobie sprawę ze swojego stanu. - Starałam się być twarda, nie zagłaskiwać jej, bo bałam się, że wyczuje, że ja się czegoś boję. Raz mnie Anulka zapytała: Mamusiu, a co będzie, jak ja umrę? Powiedziałam: Przestań, Anka, wkur**asz mnie, co ty opowiadasz. Jasiek idzie do przedszkola, trzy kończy, musisz postawić mu tort, Szymonek idzie do komunii, skąd ci to przyszło?! Powiedzieli ci, że umierasz? Nie powiedzieli ci! [...] Miała cichy oddech niewinnego, bezradnego dziecka. Dwie łzy spłynęły jej po policzku. Anusia, damy radę, jest wszystko dobrze, jet Jarek, jest Agnieszka, zaraz przyjadą dzieci. I w końcu widzę, że wzięła ostatni oddech. Wyglądała jak mała śpiąca laleczka. Umarła o 15.18 - powiedziała Krystyna Przybylska, mama aktorki w rozmowie z "Wysokimi Obcasami".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Anna Przybylska: Ostanie zdjęcie tuż przed śmiercią pojawiło się w sieci
  2. Jarosław Bieniuk boi się o życie dzieci. Opublikował druzgocącą wiadomość
  3. Oliwia Bieniuk o mamie. Rozrywające słowa córki Przybylskiej
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
ZAMIANA
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej
źródło: viva.pl/jastrzabpost.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News