Rozrywające serce informacje o dzieciach Anny Przybylskiej. Najgorzej jest z Oliwią, rodzinny dramat

Rozrywające serce informacje o dzieciach Anny Przybylskiej. Najgorzej jest z Oliwią, rodzinny dramat Źródło: youtube/tvp_vod/

Anna Przybylska byłaby wstrząśnięta, gdyby widziała, jak czarne chmury zawisły w ostatnim czasie nad jej najbliższymi. Okazuje się, że dzieci zmarłej aktorki przechodzą teraz jeden z gorszych okresów w swoim życiu. Babcia stara się przy nich czuwać, jednak nie jest w stanie zastąpić im ukochanej mamy.

Anna Przybylska prosiła swoją mamę, by ta zaopiekowała się jej dziećmi. Kobieta niejednokrotnie wyznała, że wnuki są dla niej najważniejsze, a po śmierci córki stara się jak najlepiej wypełnić im pustkę, niestety nie jest to najprostsze zadanie. Widzi, jak dzieci radzą sobie z sytuacją, w której ostatnio znalazł się ich tata i jest świadoma, że nie jest to dla nich najłatwiejsze. Jak się okazuje, to najstarsza Oliwia radzi sobie z tym wszystkim najgorzej. 

Mama Przybylskiej zajmuje się wnukami 

Krystyna Przybylska wyjawiła, że od dnia śmierci Ani stara się być dla wnuków w każdym momencie i o każdej porze, niezależnie od ich potrzeb. Mama zmarłej aktorki dba o to, by jej wnuki nie zaprzepaściły swoich szans na naukę i lepszą przyszłość, dzięki której mogliby w życiu coś osiągnąć. Szczególnie teraz, gdy w życiu Jarosława Bieniuka dzieje się tyle niepożądanych sytuacji, co znacznie odbija się na jego potomkach, kobieta stara się dopilnować, by Oliwia, Szymon i Jan nie zaniedbywali szkoły.

Anna Przybylska byłaby załamana widząc rozpacz dzieci 

Zapewne aktorce ciężko byłoby znieść fakt, że jej pociechy po raz kolejny znalazły się w tragicznej sytuacji. Dzieci starają się wspierać swojego tatę, który ma problemy w związku z oskarżeniami o gwałt, jednak nie są w stanie ukryć, że cała sprawa bardzo ich dotyka. Pani Krystyna stara się, jak najlepiej potrafi wspomóc ich w tej trudnej sytuacji, jednak wie, że to w szkole narażeni są na największe niebezpieczeństwo. Uczęszczając do publicznych szkół, zapewne niejednokrotnie musieli wysłuchiwać nieprzyjemnych komentarzy ze strony rówieśników, na co niestety Przybylska nie ma wpływu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Ponoć najgorzej z całą sytuacją radzi sobie Oliwia, której bardzo brakuje mamy. Babcia stara się pocieszać nastolatkę, gdy ta wyznaje jej, że tęskni za swoją ukochaną mamą, która zawsze potrafiła najlepiej doradzić. Niestety sprawa wokół oskarżeń Bieniuka wciąż trwa i nie pozwala o sobie zapomnieć, przez co zapewne jeszcze przez długi czas dzieci aktorki będą zmuszone przechodzić przez ten koszmar.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  2. 55-letnia aktorka urodziła córkę! Pokazała zdjęcie dziecka i wywołała BURZĘ w internecie
  3. Żona Sławomira pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Oniemiejecie (FOTO)
  4. Cena luksusowej torebki od Michaela Korsa w Lidlu zwala z nóg. Już za parę dni kobiety będą się o nie walczyć
  5. Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Prywatne życie skoczka
  6. Michał Wiśniewski nagrał porażającą piosenkę o rozstaniu z czwartą żoną. Odebrało nam mowę

Źródło: POMPONIK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News