Tak pożegnała się Przybylska z fanami. Nikt nie spodziewał się najgorszego
Wiadomości Pikio - 18 Grudnia 2018

Tak pożegnała się Przybylska z fanami. Nikt nie spodziewał się najgorszego

Anna Przybylska była aktorką uwielbianą zarówno przez widzów, jak i licznych współpracowników. Jej odejście zostawiło w show-biznesie ogromną pustkę, której nie da się zapełnić. Fani są szczególnie poruszeni sposobem, w który gwiazda pożegnała się z nimi tuż przed śmiercią. Wtedy nikt nie przeczuwał jeszcze najgorszego.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Artystka przez długi czas walczyła z rakiem trzustki, który ostatecznie niestety odebrał ją światu. Liczni fani pogrążyli się wtedy w głębokiej żałobie, próbując jednak okazywać rodzinie aktorki potrzebne wsparcie i współczucie.

Anna Przybylska walczyła z paparazzi. Nie chciała się poddać

Sama Przybylska do samego końca pozostawała bardzo pozytywna. Nie okazywała widzom, że choroba naprawdę ją wykańcza. Toczyła także wojnę z fotoreporterami, którzy w jej cierpieniach doszukiwali się niestety sensacji. - Chciałam, żeby żyła tak, jak czuła, że chce żyć. Nie stopowałam jej, gdy walczyła z paparazzimi. Ludzie uważali, że zwariowała, bo nikt nie wiedział, że jest śmiertelnie chora. I musi odreagować - opowiedziała szczerze na ten temat agentka Przybylskiej, Krystyna Pytlakowska, która była przez lata także jej bliską przyjaciółką.

Jak Anna Przybylska pożegnała się w widzami? Wyjątkowe zdjęcie na portalu społecznościowym

Warto zaznaczyć, że wielu fanów dziś w bardzo symboliczny sposób interpretuje ostatnie zdjęcie artystki na jej koncie na Insatgramie. Jak twierdzą załamani widzowie, być może Przybylska chciała w ten sposób ostatecznie się z nimi pożegnać. - Moje kochane New Balancy... - napisała bowiem aktorka, publikując fotografię ogromnej sterty butów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
ranczo"Ranczo" straciło wspaniałych aktorów. Na zawsze pozostaną w naszej pamięciCzytaj dalej
Dziś internauci sugerują więc, że sportowe obuwie na zdjęciu symbolizowało w bardzo wymowny sposób odchodzenie, przygotowywanie się do drogi. Anna Przybylska rzeczywiście nie zdążyła już opublikować żadnej kolejnej fotografii. Artystka zmarła już 10 dni później, chociaż niewielu fanów się tego spodziewało. Do końca mieli bowiem nadzieję, że siła gwiazdy i jej pozytywna energia pozwolą jej uporać się z chorobą. "Patrzę na to zdjęcie i nasuwa mi się wiersz ks. Twardowskiego: Kochajmy ludzi, tak szybko odchodzą, zostaną po nich buty i telefon głuchy..."; "Aniu, tak pusto bez Ciebie. Mam wrażenie, że świat stanął w miejscu. Mimo iż wszystko wygląda tak samo, to nie jest to samo. Bogactwo Twojego życia jest ponad ludzie wyobrażenie"; "Zaglądam co jakiś czas, mając nadzieję na nowe zdjęcie. Spoczywaj w pokoju" - pisali w sekcji komentarzy załamani fani.Anna Przybylska Fot. Instagram/Anna PrzybylskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia w rodzinie gwiazdora Polsatu! Jest w ciężkiej żałobie, śmierć zabrała mu wszystko
  2. Znaki zodiaku i ich idealne mieszkanie. Jak powinno wyglądać?
  3. Halina Kiepska: Ile ma lat? Największa tajemnica postaci serialu
  4. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
  5. Dziennikarka TVN straciła wzrok?! Gwiazda przerywa milczenie
ZAMIANA
Księżna Diana i jej sekretyKsiężna Diana miała swoje sekrety. Wstrząsające fakty wychodzą na jawCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News