PORAŻAJĄCE słowa Przybylskiej tuż przed śmiercią

PORAŻAJĄCE słowa Przybylskiej tuż przed śmiercią

Anna Przybylska była jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorek, o której często mówiło się jako o łączniku wielkiego świata show-biznesu i zwykłych ludzi. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii kobieta jednak bezustannie obawiała się swojej śmierci, a jej słowa powiedziane tuż przed śmiercią są wstrząsające. 

Anna Przybylska wychowywana była w przekonaniu, że najważniejszą wartością człowieka jest rodzina, a jej fundament stanowią dzieci. Od początku swojej kariery otwarcie przyznawała, że nie wyobraża sobie życia bez potomstwa oraz wielkiej miłości i to marzenie udało jej się spełnić. W 2000 roku poślubiła Dominika Zygrę, lecz okazało się to błędem. Po roku para się rozwiodła, a aktorce udało się znaleźć wymarzoną miłość swojego życia - piłkarza Jarosława Bieniuka, z którym doczekała się trójki dzieci: córki Oliwii oraz dwóch synów: Szymona i Jana. Okazuje się jednak, że mimo rodzinnego ciepła, aktorka wciąż nie mogła pozbyć się obawy przed śmiercią.

Anna Przybylska: szokujące słowa przed śmiercią

Anna Przybylska spełniła swoje marzenie o szczęśliwej rodzinie i licznej gromadce dzieci, teraz jednak na jaw wyszło, że przez cały czas odczuwała ogromny niepokój. - Często myślę o tym, jak bardzo skaleczyłabym swoje dzieci, gdybym przedwcześnie umarła. One już nigdy nie byłyby tymi samymi, beztroskimi, pogodnymi dziećmi, co teraz - wyznała niedługo przed śmiercią. Straszne jest to, że ostatecznie największa obawa kobiety się ziściła - kobieta zmarła 5 października 2014 roku osierocając trójkę małych dzieci, z których najstarsza Oliwia robiąca dziś karierę na Instagramie miała zaledwie dwanaście lat. Zapewne wpływ na jej ciągłe obawy przed opuszczeniem kochanych maluchów miała również śmierć jej ojca, który zmarł na chorobę nowotworową, gdy kobieta miała zaledwie 16 lat.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wszyscy o tym wiedzieli

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że Anna Przybylska była w ciąży czterokrotnie, jednak raz poroniła. Był to sekret skrywany przez wiele lat, jednak ostatecznie aktorka zebrała w sobie wystarczająco dużo sił, by wyznać to całemu światu. - Oczywiście Oliwia była owocem miłości i była planowana, natomiast następne dziecko to był całkowity przypadek - dodawała. Anna Przybylska poroniła drugą ciążę, a przy trzeciej - z synkiem Szymonem, musiała bardzo uważać, lekarze bowiem bali się, że tragedia znowu się powtórzy. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Tysiące Polaków ewakuowanych. Bomba może wybuchnąć w każdej chwili
  2. Nikt tego nie wiedział. Przyjaciółka Kotulanki ujawniła jej dramatyczne ostatnie chwile
  3. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  5. Widzowie Przyjaciółek w rozpaczy. Śmierć czołowej gwiazdy serialu
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News