Policja weszła do domu rodziców Bieniuka! Szukają ważnego dowodu w sprawie

Policja weszła do domu rodziców Bieniuka! Szukają ważnego dowodu w sprawie Źródło: screen/YouTube/Jastrząb Post

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk tworzyli szczęśliwą rodzinę. Dziś były piłkarz Lechii Gdańsk przeżywa dramatyczne momenty. Do mediów dotarły informacje, że policja przeszukała dom jego rodziców. Chcieli znaleźć ważny dowód w sprawie.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk uchodzili za bardzo szczęśliwą i zgraną parę. Dziś były reprezentant polski w piłce nożnej przeżywa trudne chwile. Powodem są oskarżenia mężczyzny o brutalny gwałt, do którego miało dojść w jednym z sopockich apartamentów.

Postępowanie jest w toku. Były piłkarz Lechii Gdańsk nie przyznał się do zgwałcenia dziewczyny, jednak w śledztwie jest jeszcze temat narkotyków i oskarżenia o udostępnienie substancji odurzających osobom trzecim. To jeden z zarzutów stawianych partnerowi Anny Przybylskiej.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli szczęśliwą rodziną. Dziś były piłkarz Lechii Gdańsk przeżywa dramat

Jarosław Bieniuk przeżywa ciężkie chwile. W mediach mówi się, że ostatnie wydarzenia mogą znacząco wpłynąć na jego umowy ze sponsorami i przynieść piłkarzowi ogromne straty finansowe. Wiele osób broni piłkarza i przekonuje o jego niewinności, jednak ostatnie wydarzenia mogą budzić poważny niepokój.

Partner Anny Przybylskiej odmówił składania zeznań w sprawie narkotyków, które - według zeznań Sylwii Sz. - miał udostępnić poszkodowanej kobiecie. Milczenie sportowca na ten temat sprawiło, że policja musiała wdrożyć radykalne środki. Służby wkroczyły do domu rodziców Jarosława Bieniuka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Śledczy wkroczyli do domu rodziców Bieniuka. Szukają ważnych dowodów

W związku z odmową składania zeznań przez Jarosława Bieniuka śledczy musieli podjąć radykalne działania. W celu ustalenia szczegółów w sprawie narkotyków na imprezie w Sopocie, policjanci wkroczyli do mieszkania rodziców Jarosława Bieniuka. Celem interwencji miało być przeszukanie lokalu.

Powodem radykalnych działań służb była konieczność znalezienia twardych dowodów na winę sportowca. Jeśli okaże się, że to właśnie partner Anny Przybylskiej przyniósł narkotyki na imprezę, grozi mu nawet do trzech lat pozbawienia wolności. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1.  Łukasz Nowicki pokazał żonę! Piękna aktorka pomogła mu otrząsnąć po rozwodzie z Halinką Młynkovą
  2. Agata Duda ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  3. 3-latek publicznie wyśmiany i szykanowany na oczach załamanej mamy. Przez "okropne" włosy
  4. Pracodawca Jarosława Bieniuka wydał oficjalne oświadczenie w jego sprawie
  5. Michał Szpak powalił fanki na kolana. "Że te spodnie nie pękły!"
  6. Wielkie zmiany w 500 plus stały się faktem. Sejm pod osłoną nocy zlikwidował kluczowe kryterium

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News