Nie da się tego czytać nie płacząc. Wzruszające wspomnienie o Ani Przybylskiej

Nie da się tego czytać nie płacząc. Wzruszające wspomnienie o Ani Przybylskiej

Anna Przybylska była bez wątpienia jedną z najbardziej cenionych przez fanów aktorek. Przedwczesne odejście gwiazdy załamało miliony widzów, ale także przede wszystkim jej rodzinę oraz przyjaciół. Poruszające wspomnienia Pawła Wawrzeckiego, z którym artystka pracowała na filmowym planie wyciskają łzy, nawet po czterech latach od jej śmierci.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Artystka zmagała się z nowotworem, który niestety zabrał ją w wieku 36 lat. Wiadomość o śmierci gwiazdy okazała się niemałym wstrząsem dla wielu fanów, gdyż do końca wierzyli, że uda jej się powrócić do pełni zdrowia. Aktorka osierociła trójkę dzieci, które pozostają obecnie pod opieką ojca, Jarosława Bieniuka.

Anna Przybylska we wspomnieniach polskich artystów

Chociaż od odejścia Przybylskiej minęły cztery lata, niezmiennie powraca ona we wspomnieniach bliskich oraz przyjaciół. Słowa, które na jej temat wypowiedział znany aktor, Paweł Wawrzecki wciąż poruszają niejedno serce. Przypomnijmy, że artyści wystąpili razem w takich produkcjach jak "Daleko od noszy" oraz "Złotopolscy", na planach których zdążyli się bardzo zaprzyjaźnić i doskonale poznać. - Ania miała pokorę i skromność. Wiedziała, co to jest praca i życie. To codzienne życie było dla niej bardzo ważne. Mało się spotyka takich ludzi jak ona - powiedział o Przybylskiej aktor w szczerej rozmowie z dziennikarzami "Faktu". - Na planie była uśmiechniętą kobietą, taką jaką ją znamy z ekranu. Spotykałem się z nią w pracy od rana do wieczora, bardzo się zaprzyjaźniliśmy. Była mądrą życiowo dziewczyną, ale brała też pod uwagę moje rady - dodał także niezwykle wzruszony Wawrzecki, który zdecydował się także podzielić z czytelnikami wspomnieniami z okresu tuż przed śmiercią aktorki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jaką osobą była Ania Przybylska? Przyjaciel artystki odpowiada

- Właściwie miała wszystko: była piękną kobietą i bardzo utalentowaną aktorką. Miała sukcesy, fantastyczną rodzinę, tylko nie miała jednego - czasu. Odebrano jej czas - stwierdził z ogromnym żalem popularny artysta, który nie ukrywa swego smutku z powodu przedwczesnego odejścia przyjaciółki. - Zachorowała na rok przed odejściem. Przymierzaliśmy się do jakiejś nowej pracy, ale to nie doszło do skutku. Przerwała to wszystko, bo wiadomość była taka, że nie było o czym mówić. Musiała się zająć zdrowiem - ujawnił także w bardzo szczery sposób Paweł Wawrzecki, którego z Anną Przybylską ewidentnie łączyły przyjaźń oraz ogromny wzajemny szacunek.Najlepsze newsy dnia:

  1. Dzieci Anny Przybylskiej powiedziały wzruszającą rzecz o mamie. Chce się płakać
  2. Justyna Żyła ostro o nowej partnerce męża. Zmieszała ją z błotem
  3. Ubijała masło u Donatana, teraz zrywa swoje zaręczyny. I to z hukiem!
  4. Tuż przed ślubem teściowa przekazała narzeczonej ważne słowa. Rozpłakała się i wybiegła
Następny artykuł