Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"

Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej. Sceny, jak z "50 twarzy Greya" Źródło: Screenshot z youtube.com/OnetRano

Anna Przybylska to aktorka, po której śmierci niemal cała Polska była w żałobie. Piękna i bardzo młoda matka trójki dzieci owdowiła kochającego męża, który nie krył łez podczas wielokrotnie udzielanych mediom wywiadów. Jarosław Bieniuk obiecał wówczas publicznie, że jego priorytetem po śmierci żony jest wychowanie dzieci - tak, aby miały one ojca, którego nie powstydziłby się nikt. Tymczasem niemal na tydzień przed świętami światło dzienne ujrzała afera, która jednego dnia sprawiła, że ludzie zmienili zdanie o dotychczas ciszącym się nieposzlakowaną opinią byłym obrońcy reprezentacji Polski. Właśnie pojawiły się nowe pikantne szczegóły związane z upojną nocą Bieniuka i Cassandry

Anna Przybylska chciała tylko jednego - aby jej mąż zajął się dziećmi, które mając zaledwie kilka lat zmuszone były w tragicznych okolicznościach pożegnać chorą na zaawansowany nowotwór matkę. Jarosław Bieniuk obiecał być dobrym ojcem i słowa dotrzymuje, choć jego autorytet został w ostatnim czasie mocno podważony przez media.

Te właśnie opublikowały kolejne szczegóły jego nocy z niejaką "Cassandrą", która to oskarżyła Bieniuka o gwałt w jednym z sopockich hoteli. Jak donosi Super Express podczas ich spotkania doszło do scen, które nawet czytane są wyjątkowo niesmaczne.

Anna Przybylska tworzyła z Jarosławem Bieniukiem udany związek, który cieszył się nieskazitelną opinią. Czy jej mąż mógłby być do tego zdolny?

Jak czytamy w najnowszym artykule Super Expressu, noc Cassandry i Bieniuka rozpoczęła się w jednym z ekskluzywnych lokali, aby następnie przenieść się do sopockiego hotelu. Wspomnianej parze towarzyszyło dwoje znajomych, których to ci następnie opuścili, aby znaleźć się na osobności. Według tabloidu, Beniuk miał ze sobą specjalną walizkę, w której to nosił rozmaite gadżety erotyczne. Zabawki, które tam skrywał, bardzo podniecały Cassandrę. Ponoć sama nakłaniała piłkarza do tego, aby użył on ich podczas stosunku.

Super Express podaje dużo bardzo pikantnych szczegółów. Według materiałów, do których dotarli dziennikarze, miało również dochodzić m.in. do kneblowania, czy używania czarnego dildo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W międzyczasie, jak donosi Super Express, Cassandra zachowywała się dość dziwnie. Kilka razy opuszczała piłkarza, aby następnie na długo zamykać się w toalecie. W pewnym momencie postanowił on pójść za modelką i siłą otworzyć drzwi. Zastał ją przestraszoną i wyraźnie przejętą całą sytuacją. Wówczas uspokoił ją, i wrócił z nią do łóżka. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  2. Córki Hanny Lis są ZNIEWALAJĄCO piękne! Urodą zmiażdżyły nawet córki Kingi Rusin!
  3. Już nie nauczyciele. Kolejna grupa zawodowa zapowiada strajk
  4. Po zawieszeniu strajku część nauczycieli domaga się dymisji Broniarza
  5. Gigantyczne kontrowersje wokół Małgorzaty Rozenek. Gwiazda przemówiła
  6. Śmierć Michała na zawsze będzie tajemnicą. Są wyniki sekcji zwłok
     

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News