ania przybylska_po
yt/TVP VOD
Anna Maria Guziewska - 22 Grudnia 2018

Anna Przybylska ostatni wywiad. Wruszające słowa aktorki

Anna Przybylska ostatni wywiad i publiczne wystąpienie dała podczas rozdania nagród "Viva! Najpiękniejsi". To właśnie tę nagrodę zdobyła w 2014 roku, na kilka miesięcy przed swoją śmiercią.

Anna Przybylska ostatni wywiad szczegółowo zdawała się przemyśleć. Jej ostatnie wystąpienie - na telebimie sali, gdzie powinna się pojawić i odebrać nagrodę - dzisiaj krąży po Internecie. Okazuje się, że piękna aktorka już wtedy ostrożnie dobierała słowa, jak gdyby, wiedziała, że zbliża się najgorsze.

Czy Anna Przybylska ostatni wywiad starannie przygotowała? Anna Przybylska wywiad YouTube

To właśnie na stronie YouTube można znaleźć ostatni wywiad z piękną aktorką. Gdy otrzymała nagrodę "Najpiękniejszej 2014" nie potrafiła ukryć wzruszenia. Już wtedy była chora, zmęczona i zrezygnowana. - Zanim podziękuję za swoją wygraną, chciałabym się podzielić z Państwem taką refleksją, że ten plebiscyt jest dla mnie trochę taki... niezrozumiały, bo trudno jest porównać ludzi z różnych branż. Mam na myśli tutaj sportowców, dziennikarzy, aktorów, prezenterów i zawsze się zastanawiam, czym państwo się kierujecie, kiedy głosujecie - zwróciła uwagę na nagraniu podczas odbierania nagrody. Później Ania serdecznie podziękowała za swoją nagrodę, co wywołało ogromne wzruszenie na sali. Wiadomo było, że nie mogła się osobiście pojawić ze względu zaawansowanej i dolegliwej choroby.

Anna Przybylska wywiad z Jolantą Pieńkowską. Co aktorka powiedziała w studio DDTVN?

Ania jeszcze przed śmiercią pojawiła się w studio DDTVN, gdzie odpowiadała na pytania dziennikarzy. Miała na sobie ciemne okulary, które miały zasłonić jej zmęczoną i schorowaną twarz. Właśnie wtedy wspomniała, że czuje się pełnoetatową mamą i że to właśnie rodzina jest dla niej najważniejsza. - Nie czytam scenariuszy. Ja zawsze pytam, kiedy jest czas realizacyjny, nie mogę sobie pozwolić na serial nasto-odcinkowy w ciągu roku szkolnego. Dlatego, że roli aktorki nie pogodziłabym z rolą matki - mówiła dziennikarzom w studio. Aktorka już wtedy zauważyła, że jej mąż jest niezwykle aktywny zawodowo i że to ona musi sprawować opiekę nad dziećmi. Później przyznała, że z pewnością nie kariera, a spokój w domu są dla niej priorytetami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Iga LisIga Lis "zasmakowała to, czego chciała". Dzieci gwiazd w wielkim świecie modyCzytaj dalej
Już wtedy Ania wiedziała, jak trudną chorobę ma do zwyciężenia. O 2013 roku mówiła, że czas liczył się podwójnie. - Ja bym bardzo chciała mieć ten rozum, co teraz, kiedy byłam jeszcze bardzo młoda. Wtedy nie umiałam się z czymś tam pogodzić, teraz już potrafię i nie walczę dla samej walki. Tylko o coś - powiedziała Ania podczas wywiadu. Mimo czterech lat od odejścia aktorki, fani wciąż zauważają, jak ważną postacią dla nich była. Ania zostawiła po sobie troje dzieci.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Oliwia Bieniuk o mamie. Rozrywające słowa córki Przybylskiej
  2. O ojcu Oliwii Bieniuk mówią dziś wszyscy. Nie zniósł ogromu cierpienia
  3. Ukochana ciocia Oliwii Bieniuk zdradziła bardzo intymne szczegóły ze swojego życia. Szok!
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
 
Oliwia BieniukOliwia Bieniuk nie ma łatwego życia. Odkryto wszystkie jej sekretyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News