Tak odważna 16-letnia córka Przybylskiej jeszcze nie była. Przecieramy oczy, ma na sobie tylko bikini

Tak odważna 16-letnia córka Przybylskiej jeszcze nie była. Przecieramy oczy, ma na sobie tylko bikini Źródło: Instagram/Oliwia Bieniuk

Anna Przybylska z pewnością byłaby zadziwiona faktem, że z wiekiem jej ukochana córka jest do niej coraz bardziej podobna. Oliwia Bieniuk konsekwentnie zdobywa na Instagramie coraz większą popularność. Spowodowane jest to ciekawymi zdjęciami, które publikowane są przez gwiazdę w mediach społecznościowych. Ostatnie zdjęcie zdaniem niektórych jest jednak przesadą. Internauci twierdzą, że celebrytka pokazuje na nim zbyt wiele. Fani przecierali oczy ze zdumienia widząc po raz pierwszy zaledwie 16-letnią córkę Przybylskiej w samym bikini.

Anna Przybylska do samego końca darzyła swoją utalentowaną córkę ogromnym wsparciem. Oliwia Bieniuk ma już 16 lat i z wiekiem coraz świadomiej kieruje swoją karierą. Obecnie na Instagramie młodą celebrytkę obserwuje już niemal 100 tys. osób, a z pewnością byłoby ich więcej, gdyby częściej pojawiały się tam zdjęcia takie, jak to opublikowane zaledwie dwie godziny temu. Celebrytka przed obiektywem pozuje w samym bikini. Internauci byli w szoku.

Oliwia Bieniuk zdobywa coraz większą popularność w mediach. Czy będzie kiedyś tak popularna jak Anna Przybylska?

Oliwia Bieniuk razem z tatą oraz rodzeństwem pojechała w nieznane miejsce, aby skorzystać z kończących się wakacji. Już we wrześniu nastoletnia celebrytka będzie musiała wrócić przecież do szkoły. Póki jeszcze trwają wakacje, a córka Przybylskiej wywołała w social mediach trochę kontrowersji. Jedynie w samym bikini kąpała się w ciepłym basenie, z czego krótką relację opublikowała na swoim Instagramie.

Młoda gwiazda w przyszłości chce być aktorką, a także modelką. Póki co jej ojciec - Jarosław Bieniuk - nie chce jej pozwolić na to, aby rozpoczęła karierę w show-biznesie. Były piłkarz tłumaczył córce, że ma jeszcze na to czas, a na razie powinna skupić się na nauce. Córka najwyraźniej posłuchała swojego ojca, bowiem na Instagramie Oliwii Bieniuk zdjęcia pojawiają się stosunkowo rzadko. Kiedy jednak się już pojawią, wywołują szum.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci uwielbiają młodą celebrytkę, która wydaje się być osobą bardzo skromną. Poza tym jest podobna do Anny Przybylskiej, którą kochały miliony Polaków. Fani widząc Oliwię Bieniuk przypominają sobie o tej pięknej i utalentowanej aktorce.

Dzisiaj grzeje: 1. Nogi ugięły się pod znaną posłanką, gdy usłyszała diagnozę dot. jej dziecka. Chciała zabić siebie i maleństwo

2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

Zdjęcie na Instagramie Oliwii Bieniuk spodobało się fanom, którzy podziwiali jej świetną figurę. Twierdzą, że ma zadatki na bycie modelką.

 - Wyglądasz świetnie - czytamy.

Fot. Instastories/Oliwia Bieniuk

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Nagły niespodziewany zwrot akcji w małżeństwie syna Zenka Martyniuka. Radosne nowiny, które ścinają z nóg
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. 20-letnia Julia Wieniawa pokazała gdzie mieszka. Nie każdy chciałby żyć w takich warunkach

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News