Córka śp. Anny Przybylskiej prosi o pomoc. Nie pozostańmy na to obojętni

Córka śp. Anny Przybylskiej prosi o pomoc. Nie pozostańmy na to obojętni Źródło: instagram.com/Oliwia Bieniuk

Anna Przybylska na pewno byłaby z niej dumna. Oliwia Bieniuk własnie wystosowała dla swoich fanów apel, w którym prosi o pomoc. Nie możemy pozostać obojętni na tę prośbę.

Anna Przybylska była wielką aktorką, która przez lata swojej kariery rozkochała w sobie miliony Polaków. Jej role zachwalali wszyscy, a nagła informacja o śmierci wbiła w ziemię zarówno fanów, jak i całe polskie środowisko filmowe. Choć gwiazda zmarła już prawie 5 lat temu, z tym faktem wciąż nie może pogodzić się wiele osób. 

Dzięki jej popularności jednak uznaniem cieszyć się może również jej córka - Oliwia Bieniuk. Dziesiątki tysięcy ludzi obserwują jej konto na Instagramie i raz po raz zachwycają się podobieństwem dziewczyny do zmarłej mamy. Anna Przybylska z pewnością byłaby dumna ze swojej córki, a teraz dziewczyna wystosowała apel o pomoc, na który nikt nie powinien pozostać obojętny. To może całkowicie zmienić jej dotychczasowe życie i spełnić marzenia milionów Polaków. 

Anna Przybylska byłaby z niej dumna. Oliwia Bieniuk prosi o pomoc w zwycięstwie

Oliwia Bieniuk nie ukrywa tego, że chciałaby wejść do świata polskiego show-biznesu. Już kilkukrotnie brała udział w sesjach zdjęciowych oraz ma na koncie kampanię marki Reserved, a teraz w końcu poszła w ślady mamy. Anna Przybylska na pewno byłaby z niej dumna, nastolatka bowiem własnie zaliczyła swój filmowy debiut. 

Wzięła udział w amatorskim filmie "Glimmer", który nagrywali jej koledzy z liceum i teraz walczy o to, by materiał wygrał w plebiscycie internautów podczas prestiżowego przeglądu KFF. Oby osiągnąć ten cel, zdecydowała się wystosować apel do swoich fanów na Instagramie, których jest już blisko 90. tysięcy. 

-  Film produkcji IX LO w Gdyni – Zespół "The Glimmer Project" pod tytułem "Glimmer" w którym miałam przyjemność wystąpić. Produkcja bierze udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF. Przypominam, że aby skutecznie oddać na niego głos należy: - wejść na Facebooka i polubić stronę komenda miejska policji w Gdyni, - kliknąć reakcję (jakąkolwiek) pod filmem. Zachęcam do obejrzenia i głosowania! - napisała Oliwia Bieniuk. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci angażują się w pomoc i liczą, że to początek kariery aktorskiej dziewczyny

Wpis oczywiście natychmiast wywołał ogromne emocje u internautów i nikt nie powinien pozostać wobec niego obojętny. Głosy posypały się lawinowo, pojawiło się jednak również wiele komentarzy sugerujących, że na naszych oczach rodzi się prawdziwa aktorka. Anna Przybylska z pewnością byłaby szczęśliwa, że jej córka również interesuje się branżę, a której sama czuła się jak ryba w wodzie. 

- Genialnie! Pierwsza rola za tobą, a już niedługo i będziesz sławna, jak mama! - pisze fan. 

- Pierwszy krok postawiony, oby tak dalej! - dodaje kolejny. 

- Głos oddany, życzę wygranej - czytamy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. DRAMAT w M jak Miłość! Aktor wyrzucony z obsady za skandaliczne zachowanie
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  4. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  5. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł