Anna Przybylska miała niezwykłe plany na przyszłość. Wierzyła, że się spełnią

Anna Przybylska miała niezwykłe plany na przyszłość. Wierzyła, że się spełnią Źródło: YouTube/Wirtualna Polska

Anna Przybylska odeszła po walce z ciężką chorobą w wielu zaledwie 36 lat. Piękna artystka do końca wierzyła, że uda jej się pokonać raka i zrealizować plany oraz marzenia, których miała naprawdę wiele. O kilku z nich opowiedziała nawet w niezwykle szczerym wywiadzie.

Anna Przybylska była ulubienicą milionów Polaków, którzy z ogromnym zachwytem podziwiali ją w kolejnych serialach oraz filmach. Gwieździe udało się stworzyć także niezwykle zgraną, kochającą rodzinę. Kiedy jednak wydawało się, że osiągnęła prawdziwą stabilizację, w jej życiu pojawiła się ciężka choroba.

U Przybylskiej zdiagnozowano bowiem raka trzustki, z którym walczyła ze wszystkich sił. Ostatecznie nowotwór doprowadził niestety do jej przedwczesnej śmierci. Artystka odeszła 5 października 2014 roku, w wieku zaledwie 36 lat. Osierociła trójkę dzieci, którymi obecnie opiekuje się jej wieloletni partner oraz ich ojciec, Jarosław Bieniuk.

Anna Przybylska miała do końca wiele planów

Choroba zdecydowanie nie była dla aktorki litościwa, powodując wiele cierpienia oraz przywołując strach. Nie sprawiło to jednak, że zrezygnowała ze wszystkich planów i marzeń. Z optymizmem patrzyła w przyszłość, przez długi czas nie tracąc nadziei.

O tym, co chciałaby robić po wygranej z nowotworem, Anna Przybylska opowiedziała w bardzo szczerym wywiadzie dla magazynu "VIVA!". Do planów i zamierzeń artystka odnosiła się z ogromnym poczuciem humoru, starając się zachować pogodę ducha.

O czym marzyła Anna Przybylska?

- Głęboko w to wierzę, że jeszcze wiele ciekawych rzeczy przede mną i że uda mi się je zrealizować. Z niecierpliwością czekam na te wielkie role, które przyjdą, gdy się zmieni moje emploi, zejdę z piedestału seksbomby oraz matki Polki i będę mogła zagrać steraną życiem, zmęczoną, brzydką kobietę - ujawniła szczerze Anna Przybylska, nieco rozmarzona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wiem, że taki czas nadejdzie. I wcale mnie to nie boli. Może wymyślicie wtedy konkurs „VIVA! Najbrzydsi”? Muszę opatentować ten pomysł - dodała także z uśmiechem artystka, która niestety nie zdążyła spełnić swych największych zawodowych marzeń.

Chociaż od śmierci Anny Przybylskiej minęło już prawie 5 lat, wielu fanów wciąż ze wzruszeniem wspomina jej liczne role w popularnych serialach oraz filmach. Jak przyznają widzowie, odejście aktorki przez naprawdę długi czas będzie jeszcze dla nich niezaleczoną raną.

  1. TVN zmylił WSZYSTKICH Polaków. Aż trudno uwierzyć w prawdziwy cel Big Brothera
  2. Miliony włączą dziś Polsat. Tak hitowego filmu nie było w stacji od BARDZO dawna
  3. Żona Janowskiego zdradziła ich horoskop. Pojawił się duży problem
  4. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  5. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy

Źródło: VIVA!

Następny artykuł