Wyciekło nigdy niepublikowane nagranie młodziutkiej Ani Przybylskiej. Jest przecudowne

Wyciekło nigdy niepublikowane nagranie młodziutkiej Ani Przybylskiej. Jest przecudowne Źródło: Fot. YouTube/JastrzabPost

Anna Przybylska była jedną z najbardziej lubianych i docenianych aktorek młodego pokolenia. Jej śmierć niezwykle zasmuciła przywiązanych do niej widzów, którzy do dziś wspominają artystyczne dokonania gwiazdy. Co ciekawe, światło dzienne ujrzało niepublikowane do tej pory nagranie, na którym zobaczyć możemy młodziutką Przybylską na starcie kariery.

Przybylska od dzieciństwa marzyła o pracy aktorki. Jednocześnie realizowała się jednak także jako modelka, którą dostrzegła przyszła przyjaciółka i agentka artystki, Małgorzata Rudowska.

Młodziutka Anna Przybylska na nowym filmie

W internecie pojawiło się właśnie nagranie, które pokazuje Przybylską na samym początku jej kariery. Wideo powstało w 1994 roku na jednym z castingów. To zamieszczone zostało na YouTube przez portal jastrzabpost.pl. - Nazywam się Anna Przybylska, za miesiąc kończę 17 lat, chodzę do liceum im. Józefa Piłsudskiego i mam 172 cm, skromnie bo skromnie, ale jest - słyszymy z ust młodej artystki.

Niepublikowane nagranie z castingu

- O karierze modelki nigdy nie marzyłam i mi się to w głowie nie mieściło. Modelką zostałam z przypadku, a to, co chcę robić w przyszłości, ma pewne powiązania z tym zawodem, bo gdy ukończę liceum, mam zamiar wybrać się do szkoły teatralnej w Krakowie. Ma to trochę coś wspólnego z modelowaniem - powiedziała także Przybylska. - Gdybym wygrała dużą sumę pieniędzy i miała przeznaczyć ją na jakieś duże podróże, to na pewno przeznaczyłabym ją na zwiedzanie Polski. Lubuję się w zabytkach, już wiele miejsc zwiedziłam, ale nie wszystkie. Chciałabym przede wszystkim najpierw dokładnie zwiedzić ojczyznę, a później ruszyć w świat. Jeśli zostałoby mi troszkę tych pieniążków, a na pewno, to chciałabym przeznaczyć to cel charytatywny - dodała także młodziutka aktorka na nagraniu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia rodzinna Zamachowskiego. Patrzył na samobójstwo bliskiej osoby
  2. Afera w Opolu! Górniak uderzyła w twarz gwiazdora. Teraz się tłumaczy
  3. Nie uwierzycie. Oto ile lat ma Maryla Rodowicz
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News