Po latach ujawniono nieznane dotąd nagranie Przybylskiej. Fani we łzach, aż trudno uwierzyć

Po latach ujawniono nieznane dotąd nagranie Przybylskiej. Fani we łzach, aż trudno uwierzyć

Anna Przybylska zmarła cztery lata temu, przegrywając walkę z rakiem. O polskiej aktorce słuch jednak nie zaginął. Co chwila padają w przestrzeni medialnej nawiązania do jej partnera, czy dzieci, którym przyszło dorastać bez mamy. Teraz światło dzienne ujrzało nietypowe nagranie Przybylskiej z czasów, gdy jeszcze chodziła do liceum.

Anna Przybylska w momencie śmierci była jedną z popularniejszych i rozpoznawalnych polskich aktorek. Zasłynęła z roli Marylki w "Złotopolskich", występowała też w filmowych produkcjach, m. in. "Kariera Nikodema Dyzmy". Czwarta rocznica śmierci Przybylskiej minęła 4 października. Portal jarzabpost.pl opublikował z tej okazji nieznane do tej pory wideo aktorki z... 1995 roku. Przybylska miała wówczas 16 lat i uczęszczała do gdyńskiego liceum, ale myślami zamiast w podręcznikach była już przy karierze modelki i aktorki teatralnej. To popłaciło - po latach jej pasja przekuła się na zawodowe życie. Przybylska sprawnie kierowała karierą, która koncentrowała się wokół aktorstwa.

Anna Przybylska wiele lat temu

Nagranie sprzed lat wzbudza ogromne zainteresowanie internautów. Wielu z nich spodobała się młodziutka Przybylska. Doceniają nie tylko urodę, z której zawsze słynęła, ale sposób wypowiadania się, czy nastawienie do życia. Z nagrania wynika, że Anna Przybylska... nie wyobrażała sobie wcześniej, że zostanie modelką. Sęk w tym, że nagranie pochodzi z castingu do agencji modelingu. - O karierze modelki nigdy nie marzyłam i nigdy mi się to w głowie nie mieściło - mówiła znana później gwiazda z polskich seriali. Opowiedziała też komisji, że kończy gdyńskie liceum im. Józefa Piłsudskiego i dalsze swoje plany wiąże ze szkołą teatralną w Krakowie. - Modelką zostałam z przypadku. To co chcę robić ma powiązania z tym zawodem. Chcę wybrać się do szkoły teatralnej w Krakowie - powiedziała Przybylska. Uznała, że z modelowaniem "ma to coś wspólnego". Licealistka wspominała też, że lubi zwiedzać świat i że mając na ten cel pieniądze rozpoczęłaby od Polski. Ta wypowiedź również ujmuje dzisiejszych internautów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Gdybym wygrała dużą sumę pieniędzy, to zaczęłabym od zwiedzania Polski. Chciałabym zwiedzić swoją ojczyznę. Jeśli zostałyby pieniądze, to chciałabym przeznaczyć je na charytatywny cel - powiedziała aktorka. Przybylska cieszyła się ogromną sławą. Oprócz pracy na planie spełniała się jako fotomodelka. Jako pierwsza Polka w latach 2004-2013 współpracowała z marką kosmetyków Astor. Zmarła w 2014 roku po długoletniej walce z rakiem. Osierociła trójkę dzieci (Oliwię, Szymona i Jana), które miała i wychowywała z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. Aktorkę pochowano w grobie swojego ojca w Gdyni.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Anna Przybylska nie mówiła o tym przez lata! Oto jej najskrytsze tajemnice
  2. Przeraźliwy ból, jadłowstręt, wyniszczenie. Lekarze opisują, jak cierpiała Anna Przybylska
  3. Przybylska przed śmiercią przeżyła prawdziwy koszmar. Błagała, żeby przestali
Następny artykuł