Jeden z ostatnich śladów po Annie Przybylskiej. Ciarki i wzruszenie na sam widok

Jeden z ostatnich śladów po Annie Przybylskiej. Ciarki i wzruszenie na sam widok Źródło: Facebook/Anna Przybylska

Anna Przybylska odeszła w 2014 roku, ale jej fani nadal opłakują jej śmierć. Pozostał jeszcze jeden ślad po zmarłej aktorce, który może dodawać jej wielbicielom otuchy. Oglądając to trudno ukryć wzruszenie.

Anna Przybylska przez lata swojej kariery zdołała zgromadzić pokaźne grono oddanych fanów. Gdy aktorka zmarła w 2014 roku na raka trzustki, cała polska branża rozrywkowa okryła się żałobą. Jej wielbiciele nadal nie mogą pogodzić się z tą stratą. Oto jeden z ostatnich śladów po gwieździe, którego oglądanie powoduje wzruszenie i ciarki.

Anna Przybylska nadal żyje w pamięci fanów 

Anna Przybylska przez wielu uważana jest za najpiękniejszą polską aktorkę. Swoją wyjątkową urodę przekazała również swojej córce, Oliwii Bieniuk, która najprawdopodobniej pójdzie w ślady matki i zajmie się modelingiem.

Fani tragicznie zmarłej aktorki bardzo chętnie ją wspominają. Dobrym sposobem, żeby przypomnieć sobie różne momenty z życia celebrytki, jest przejrzenie jej niezwykle barwnego konta na Instagramie, które do dzisiaj nie zostało zlikwidowane. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internetowa pamiątka 

Anna Przybylska była bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i chętnie dzieliła się z ludźmi relacjami ze swojego życia. Rodzina zmarłej aktorki podjęła decyzję, że po jej śmierci nie usunie jej konta na Instagramie. Okazuje się, że taki gest bardzo spodobał się fanom, którzy nadal regularnie odwiedzają ten profil. 

Można na nim znaleźć wiele zdjęć celebrytki, a wśród nich prawdziwe perełki. Dla wielbicieli takie internetowe wspominki są jednocześnie źródłem radości, jak i wzruszenia. Patrząc na niektóre zdjęcia, człowieka mogą przejść ciarki - w końcu jest to konto osoby, która już od 5 lat nie żyje. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Internauci w piękny sposób pamiętają o Annie Przybylskiej. Mimo że minęło tyle czasu od jej tragicznej śmierci, nadal komentują zdjęcia i na każdym kroku pokazują, że bardzo tęsknią za gwiazdą. Jest to niesamowite świadectwo oddania i miłości, którą obdarzona była przez Polaków aktorka. Rodzina zmarłej celebrytki z pewnością bardzo cieszy się, gdy widzi ogromną czułość, z jaką ludzie myślą o Przybylskiej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gigant sprzedaży chce się wycofać z Polski. Wszystko przez handlowe niedziele
  2. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
  3. Bezdomny wszedł do szpitala. Obsługa wiele w życiu widziała, ale ten widok zupełnie ich zaskoczył, łzy stanęły im w oczach
  4. Mało kto o tym wiedział. W ostatnim czasie Jan Kobuszewski walczył o życie żony
  5. Polacy plugawią gwiazdę DDTVN, Tańca z Gwiazdami, Klanu, M jak Miłość i Pierwszej miłości. "Infantylna, rozmemłana mimoza"

Źródło: Instagram/Anna Przybylska

Następny artykuł