Wspierał Annę Przybylską w najtrudniejszych chwilach. Teraz on walczy o życie, proszą o modlitwę

Wspierał Annę Przybylską w najtrudniejszych chwilach. Teraz on walczy o życie, proszą o modlitwę Źródło: youtube.com/Wirtualna Polska

Anna Przybylska miała za życia wielu przyjaciół, którzy wspierali ją w walce z chorobą. Podczas tej batalii poznała również wiele przychylnych jej osób, których jedynym celem była pomoc śmiertelnie chorej aktorce. Teraz jeden z takich ludzi sam potrzebuje pomocy.

Anna Przybylska bardzo zmieniła się pod koniec swojego życia. Miała świadomość, że jej choroba może okazać się zbyt silna, a ona sama zbyt słaba, by oprzeć się jej niszczącej silne. W ostatnich chwilach aktorce oprócz rodziny i najbliższych przyjaciół towarzyszył ksiądz Bernard Zieliński. Pomagał jej modlić się, a także poradzić sobie ze świadomością odejścia.

Teraz jednak sam potrzebuje pomocy i modlitwy. Ksiądz nagle bardzo mocno podupadł na zdrowiu i wiele wskazuje na to, że już wkrótce może nie mieć sił, by dalej toczyć walkę o życie. Trafił nawet do Centrum Pomocowego imienia Jana Pawła II Caritas Archidiecezji Gdańskiej.

Anna Przybylska wiele mu zawdzięczała. Teraz sam potrzebuje pomocy

Ksiądz Bernard Zieliński urodził się tuż po wybuchu II wojny światowej, w 1940 roku w Brusach (województwo pomorskie). Jako młody człowiek wstąpił do seminarium i ostatecznie w wieku 24 lat przyjął święcenia kapłańskie. Od tego czasu sprawuje swoją posługę w północnych regionach Polski.

Annę Przybylską znał od lat, od wczesnego dzieciństwa. Pamięta ją doskonale, gdyż utrzymywał dobre relacje z jej rodziną.

- Anię poznałem przez jej ojca, zdawałem z nim maturę. Po latach znowu zapukała do moich drzwi. Najpierw przyjechała z rodziną, później odwiedzała mnie sama. Najczęściej przyjeżdżała do mnie na rowerze. Dużo rozmawialiśmy o sensie życia i śmierci - mówił ksiądz w rozmowie z "Faktem".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ksiądz Bernard był dla Anny Przybylskiej wielkim wsparciem w chwilach najtrudniejszych. Zwłaszcza, gdy dowiedziała się o swojej chorobie, a także próbowała podjąć walkę. Wtedy wspierał ją, modlił się za nią i pokazywał jej jak samej się modlić.

Niedługo po jej śmierci w 2014 roku sam zaczął podupadać znacząco na zdrowiu. W 2016 roku trafił do Centrum Pomocowego i od tego czasu w nim przebywa. Nigdy nie odmówił nikomu pomocy i modlitwy. Teraz sam potrzebuje tych dwóch rzeczy, które się ze sobą bardzo przeplatają. Jego bliscy apelują o modlitwę w intencji księdza, gdyż tylko w ten sposób można mu teraz pomóc. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha chce oblewać ludzi FEKALIAMI z samochodu! Czy aktorka całkowicie zwariowała, a może ma ważny powód?!
  2. Agata Duda ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  3. Gigantyczne kontrowersje wokół Małgorzaty Rozenek. Gwiazda przemówiła
  4. Śmierć Michała na zawsze będzie tajemnicą. Są wyniki sekcji zwłok
  5. TVP podało pilne informacje. Ważny polityk PO nie żyje, popełnił samobójstwo

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News