Jarosław Bieniuk wiele straci przez domniemany gwałt? "Nie jest już kryształowy"

Jarosław Bieniuk wiele straci przez domniemany gwałt? "Nie jest już kryształowy" Źródło: youtube.com/JastrząbPost

Anna Przybylska tragicznie odeszła z tego świata, zostawiając swojego partnera z gromadką małych dzieci. Przez lata Jarosław Bieniuk pełnił rolę samotnego ojca i ten czas z pewnością nie był dla niego łatwy. Jego dotychczasowy wizerunek przykładnego ojca został jednak poważnie nadszarpnięty przez aferę, która w ostatnich dniach rozgrzała jego fanów do czerwoności.

Anna Przybylska odeszła już kilka lat temu i całe polskie społeczeństwo przyjęło to z wielkim smutkiem. Aktorka zostawiła swojego partnera, na którego spadł obowiązek wychowania trójki dzieci. Jarosław Bieniuk przez długi czas cieszył się nieposzlakowaną opinią, a wiele osób doceniało jego poświęcenie w walce o godny byt swoich pociech. Jednak w obliczu ostatnich wydarzeń jego życie stało się jeszcze trudniejsze.

Były piłkarz został oskarżony o brutalny gwałt przez znaną mieszkankę Trójmiasta. Przez pewien czas stał się z szanowanego ojca, bezwzględnym gwałcicielem i bardzo szybko spadła na niego masa krytyki. Jednak obecnie sytuacja znów odwróciła się całkowicie i wygląda na to, że mężczyzna ostatecznie odparł wszystkie zarzuty. Jednak raz rzucona obelga przyczepia się do człowieka na długie lata i byłemu piłkarzowi trudno będzie odzyskać dawną reputację. W opinii wielu osób "nie jest już kryształowy", a zarzuty zawsze położą się na nim cieniem.

Anna Przybylska: dramat ojca jej dzieci wstrząsnął społeczeństwem

Opinia Jarosława Bieniuka była przez dłuższy czas niemal nieskazitelna, zwłaszcza wśród fanów jego byłej partnerki. Wiele osób otwarcie wspierało go dobrym słowem w mediach społecznościowych, podczas tych lat gdy samotnie wychowywał swoje dzieci. Dzielił się również zdjęciami z tego okresu na Facebooku czy Instagramie, nieraz wspominając zmarłą Annę Przybylską.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Domniemany gwałt jednak szybko starł się z brakiem dowodów, co ostatecznie może doprowadzić do rozejścia się sprawy po kościach bez żadnych strat da Jarosława Bieniuka. Chwilę później pojawiły się zarzuty o posiadanie narkotyków. Lawina oskarżeń przybrała bardzo duże rozmiary, a ostatecznie, gdy tylko pojawiły się pierwsze wątpliwości, wiele osób, które zdążyły wydać na niego zaoczny wyrok, pospiesznie zaczęło się rehabilitować.

Koniec końców sprawa Jarosława Bieniuka nadal jest w toku, a nawet w przypadku jego uniewinnienia od zarzutów, były piłkarz bardzo wiele straci. Dobre imię to rzecz szczególnie ważna, zwłaszcza dla osoby, która właśnie wychowuje trójkę małych dzieci, które to po śmierci matki mają ojca za jedyny wzór do naśladowania i autorytet.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
  2. Choroba sprawiła, że Marian Opania schudł 13 kg. Jak się dziś czuje?
  3. TVN właśnie podał porażające oświadczenie papieża Franciszka po zamachach na Sri Lance!
  4. Polsat podał druzgocące informacje. Świąteczna tragedia w Polsce, 4 osoby spłonęły żywcem
  5. Wielkanocny dramat żony Pawła Adamowicza. Łzy same napływają do oczu
  6. Jackowski przewidział dzisiejszy zamach. Powiedział co będzie dalej, to mrozi krew w żyłach

źródło: Gala

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News