Partner śp. Przybylskiej może mieć kłopoty większe niż myślał. Straci wielkie pieniądze?

Partner śp. Przybylskiej może mieć kłopoty większe niż myślał. Straci wielkie pieniądze? Źródło: Instagram/jaretpalmer

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli jedną z najpiękniejszych par w polskim show biznesie. Dziś były reprezentant Polski przechodzi bardzo trudne chwile. Wiele wskazuje na to, że może mieć poważne problemy finansowe.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli ze sobą na dobre i na złe. Dziś były piłkarz Lechii Gdańsk znalazł się w samym centrum bardzo głośnej afery. Kilka dni temu znany piłkarz został oskarżony o brutalny gwałt i trafił do aresztu, gdzie spędził dobę. Ta sprawa wstrząsnęła całą Polską.

W mediach cały czas pojawiają się kolejne informacje na temat byłego reprezentanta polski w piłce nożnej. Wiadomo, że postępowanie jest w toku, a partner śp. Anny Przybylskiej usłyszał na razie zarzut udostępniania środków odurzających innej osobie. Grozi mu za to nawet 3 lata pozbawienia wolności. Mężczyzna opuścił areszt dzięki poręczeniu majątkowemu, jednak cały czas jest pod nadzorem policyjnym.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli ze sobą na dobre i na złe. Dziś piłkarz ma ogromne problemy

W mediach pojawiło się oświadczenie, w którym Jarosław Bieniuk zapewnia o swojej niewinności, a jednocześnie wyraża gotowość do współpracy ze służbami. Jak się jednak okazuje, jego kłopoty mogą się nie zakończyć wraz z wydaniem ostatecznego wyroku. Pojawiają się przypuszczenia, że mężczyzna, którego pokochała Anna Przybylska, może mieć ogromne kłopoty finansowe.

Nie jest tajemnicą, że w ostatnich latach były reprezentant polski w piłce nożnej wystąpił w kilku kampaniach reklamowych, które przynosiły mu niemałe korzyści. Oskarżenia o brutalny gwałt - nawet jeśli zostanie udowodniona całkowita niewinność Bieniuka - będą rzutowały na jego wizerunek. Nie jest wykluczone, że ojciec Oliwii Bieniuk może stracić kontrakty reklamowe, będące cennym źródłem jego utrzymania. Na ten temat wypowiadają się eksperci w dziedzinie PR.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jarosław Bieniuk może mieć ogromne problemy finansowe. Afera niekorzystnie wpłynie na jego wizerunek

Specjaliści w dziedzinie PR mówią, że nic nie zostało jeszcze przesądzone. Sprawa jest dopiero na etapie śledztwa i trudno przewidzieć, jaki będzie jej finał:

- Ze względu na rodzaj zarzutów sprawa ta niesie za sobą duży ładunek sensacji, jak i emocji przez co sprawia, że na pewno zostanie zapamiętana przez długi czas. Odnosząc się do głośnych spraw z ostatnich lat - Kevin Spacey czy Harvey Weinstein - możemy przewidzieć konsekwencje - twierdzi ekspertka w dziedzinie PR.

Były piłkarz Lechii Gdańsk ma powody do obaw. Potencjalni reklamodawcy mogą być niechętni wobec osób, które odgrywały główną rolę w tak głośnych aferach. Nie da się ukryć, że idą za tym znaczne straty finansowe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marzena Rogalska po raz pierwszy pokazała partnera! Fani są w SZOKU widząc, jak wygląda
  2. Halina Kunicka wywołała SKANDAL sesją z 2-miesięcznym synkiem. Ludzie byli okrutni: „Mówili, że urodziłam niepełnosprawne dziecko”
  3. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot
  4. Widzów "Kuchennych Rewolucji" wbiło w fotele, wściekły kucharz darł się na Gessler: "Zaraz mnie ch*j strzeli"
  5. Andrzej Duda pokazał co ma w koszyku wielkanocnym. Ogromne zaskoczenie
  6. Media przekazały dziś najgorszą możliwą wiadomość. Nie żyje znakomita polska aktorka

źródło: Wirtualna Polska

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News