Anna Przybylska była jedną z najbardziej lubianych gwiazd polskiego show biznesu. Grała w wielu polskich serialach i filmach. Niestety, zmarła przedwcześnie 5 października 2014 roku. Zostawiła męża Jarosława Bieniuka i troje dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Jej mąż wciąż próbuje poukładać sobie życie. Jednak nie jest to łatwe, dalej nie pogodził się ze stratą. 

Po śmierci aktorki Jarosław Bieniuk zaczął samotnie wychowywać dzieci. Jest mężczyzną młodym i atrakcyjnym, nie dziwi więc fakt, że próbował ułożyć sobie życie na nowo.

Na początku związał się z Martyną Gliwińską, niestety, ich związek nie wytrzymał próby czasu. Kobieta sugerowała później, że stało się tak ze względu na ciągłe porównania, które Bieniuk stosował względem niej do jego zmarłej żony. Z całą pewnością mogło to wpływać negatywnie na jej psychikę.

PRZECZYTAJ: Michał Szpak w żałobie. Jego wyznanie doprowadza do płaczu

Jarosław Bieniuk do dziś nie może się pogodzić ze śmiercią swojej żony. Nawet, kiedy próbuje związać się z inną kobietą, to ostatecznie i tak miejsce w jego sercu zajmuje Ania. W całym mieszkaniu Bieniuka wciąż są zdjęcia Ani. To zdecydowanie nie jest łatwe dla jego nowych partnerek.

Na co umarła Anna Przybylska?

Anna Przybylska w 2013 roku przeszła operację usunięcia guza trzustki w jednej z gdańskich klinik. Operacja zakończyła się powodzeniem, natomiast nie uratowała jej przed śmiercią. Aktorka zmarła 5 października 2014 roku i została pochowana w grobie swojego ojca, na cmentarzu przy Parafii św. Michała Archanioła w Gdyni.

PRZECZYTAJ: Oliwia Bieniuk zaszalała w stolicy. Zmartwieni fani: „To nie za wcześnie?”

Aktorka zmarła, mając 36 lat, zaskakując tym fanów i rodzinę, którzy nie byli przygotowani na to, że odejdzie tak szybko. Artystka na zawsze zostanie z nami w swoich rolach. Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii kilkukrotnie otrzymywała nagrody za swoją niezwykłą osobowość.

Znani Polacy, którzy przegrali walkę z rakiem [ZDJĘCIA]

Anna Przybylska
Fot. Instagram/Anna Przybylska
Anna Przybylska
fot. instagram.com
Anna Przybylska
Fot. Instagram.com

Najkrótsze małżeństwa gwiazd. Oni nie wytrzymali ze sobą długo... [ZDJĘCIA]

Zobacz również

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.