Anna Przybylska
facebook.com
Mateusz Wysokiński - 16 Kwietnia 2019

Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok

Anna Przybylska i Jarosław B. - były piłkarz reprezentacji Polski, Lechii Gdańsk i Widzewa Łódź przez lata tworzyli udaną i jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Piłkarz, który uchodził za wzór rodzicielstwa, został właśnie oskarżony o poważne przestępstwo. Jeśli mężczyźnie udowodni się winę, spędzi lata za więziennymi kratami.

Jarosław B. - były mąż Anny Przybylskiej i piłkarz reprezentacji Polski został zatrzymany przez policję. Po wydarzeniach, które miały zdarzyć się w jednym z sopockich hoteli, piłkarz i ojciec dzieci znakomitej aktorki został zatrzymany przez policję. Zbrodnia, jakiej miał dopuścić się były zawodnik Lechii Gdańsk, jest wstrząsająca i jeśli okaże się prawdziwą, zakończy show-biznesową karierę mężczyzny.

Anna Przybylska i Jarosław B. byli wzorową parą. Ku zdziwieniu wszystkich, piłkarz odpowie za dokonanie przerażającego przestępstwa

Jarosław B. który sam siebie prezentował jako wzorowego ojca i opiekuna dzieci, okazuje się nie być tak wzorcowym człowiekiem, jak można było przypuszczać. Były obrońca reprezentacji Polski miał dopuścić się przestępstwa na tle seksualnym na jednej z mieszkanek Sopotu.

Anna PrzybylskaNie wierzą w winę ojca dzieci Przybylskiej. Szybko namierzyli Sylwię S., oskarżającą go o brutalny gwałtCzytaj dalej

- Potwierdzam, że doszło do zatrzymania w kontekście przestępstwa popełnionego w kierunku naruszenia wolności seksualnej. To wszystko, co mam w tej chwili do przekazania – mówi prok. Grażyna Wawryniuk z prokuratury okręgowej w Gdańsku.

Domniemana ofiara przestępstwa popełnionego przez B. miała przez jakiś czas spotykać się z nim. W momencie, w którym mężczyzna spotkał się z nią w pokoju hotelowym jednego z lokali w Trójmieście miało dojść do obrzydliwego i karygodnego czynu. Chwile po "odwiedzinach" B., kobieta zadzwoniła na policję.

- Dwudziestokilkuletnia kobieta, która miała spotkać się tam z byłym piłkarzem, po tym zdarzeniu złożyła zawiadomienie o przestępstwie. Dzisiejsze zatrzymanie jest jego skutkiem - poinformowało Radio RMF-FM

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

magda gessler9 zdjęcie powoduje wytrzeszcz oczu. Tak NAPRAWDĘ Gessler wygląda bez makijażu i doczepówCzytaj dalej

Śledztwo trwa

Według ustaleń mediów, w pokoju hotelowym, w którym doszło do przestępstwa, zainstalowany był monitoring, który ma być ostatecznym dowodem na winę piłkarza. Sama policja, ze względu na dobro śledztwa nie podała dokładnie, co zdarzyło się w pokoju hotelowym. Słowa prokuratury można interpretować jako m.in. podejrzenie popełnienia przestępstwa zgwałcenia lub wymuszenia do poddania się innej czynności seksualnej, czy seksualne wykorzystanie bezradności lub niepoczytalności innej osoby.

Nie da się ukryć, że sprawa B., który od lat obecny był w polskim życiu publicznym, jest bardzo wstrząsająca. Fani zadają sobie pytania, co stanie się z dziećmi Przybylskiej wychowywanymi przez piłkarza, w momencie, w którym prokuratura udowodni mu przestępstwo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Magdalena Adamowicz ZMIAŻDZYŁA Krystynę Pawłowicz. Dosłownie zrównała ją z ziemią!
  3. Uwielbiany aktor Pierwszej Miłości pokazał żonę. Jej uroda powala na kolana
  4. Iga Lis bez makijażu nie jest już taka ładna? Zdjęcie nieumalowanej córki Rusin w sieci
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak miłość". Fani serialu we łzach

rossmannRossmann właśnie odpalił kosmiczne promocje! Dzikie tłumy walą do drogeriiCzytaj dalej

źródło : plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News