Synowie Anny Przybylskiej rosną jak na drożdżach! Młodszy to kropka w kropkę mama (Zdjęcia)

Synowie Anny Przybylskiej rosną jak na drożdżach! Młodszy to kropka w kropkę mama (Zdjęcia) Źródło: instagram/jaretpalmer/

Anna Przybylska byłaby dumna. Jej dzieci rosną niewyobrażalnie szybko. Każde z nich ma coś z matki. Podobieństwo między Przybylską a jej młodszym synem jest uderzające. Córka również zachwyca urodą.

Od śmierci Anny Przybylskiej minęło już 5 lat. Choć jej dzieci z pewnością bardzo za nią tęsknią, to nauczyły się już żyć na nowo, mając przy swoim boku tylko jednego z rodziców. Rysy twarzy dzieci aktorki zmieniają się i coraz bardziej przypominają mamę. Nie tylko Oliwia jest niewyobrażalnie do niej podobna, młodszy syn Jarosława Bieniuka również wrodził się w mamę.  

Anna Przybylska byłaby dumna widząc dziś swoje dzieci 

Anna Przybylska odeszła bardzo niespodziewanie. Jej synowie byli wtedy jeszcze mali, więc mogą niedokładnie pamiętać momenty, w których mama się nimi opiekowała. Rosną i dojrzewają bardzo szybko i z każdym dniem stają się coraz bardziej podobni do aktorki. Oliwia Bieniuk, która całą urodę odziedziczyła po mamie, już niebawem będzie dorosłą kobietą. Uczy się samodzielnego życia między przyjaciółmi. Na swoim profilu na Instagramie chętnie chwali się ciekawymi nowikami.

Jej młodszym braciom do pełnoletności brakuje znacznie więcej. Choć starszy z nich ma już 13 lat i sugerując się jego ostatnim instastory ma swoją pierwszą dziewczynę, wciąż tak jak jego młodszy brat lubi spędzać czas z ojcem. Podobnie jak Oliwia rozpoczął swoje działanie w mediach społecznościowych, gdzie chętnie się udziela. Wychodzi na to, że dzieci zmarłej Anny Przybylskiej są już tak samodzielne, że niedługo nie będą potrzebowały opieki. 

Im starsi, tym bardziej podobni do mamy

Okazuje się, że wraz z wiekiem, dzieci aktorki stają się do niej coraz bardziej podobne. Nie jest pewne czy sprawa ma się podobnie co do charakteru, ale w przypadku wyglądu nie ma żadnych wątpliwości. Nie tylko najstarsza Oliwia wygląda jak kopia mamy. Najmłodszy Jan coraz bardziej przypomina Przybylską. Szymon zdaje się być jednak pomieszaniem mamy i taty.

Bez względu na to, do którego z rodziców są oni bardziej podobni, z takimi genami zachwycają urodą.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ojciec dba o wychowanie dzieci 

Jarosław Bieniuk jako samotny ojciec radzi sobie świetnie. Choć jego dzieci z każdym dniem potrzebują coraz mniej jego uwagi, piłkarz stara się otaczać ich opieką i miłością. Mimo licznych zajęć i napiętego harmonogramu, każdego dnia znajduje nawet najkrótszą chwilę, by przekazywać swoim potomkom istotne wartości życiowe. 

Anna Przybylska byłaby dumna, widząc, jak rozwijają się jej dzieci i jak dobrze radzi sobie jej mąż. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. DRAMAT w M jak Miłość! Aktor wyrzucony z obsady za skandaliczne zachowanie
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  4. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli

Źródło: JASTRZABPOST

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News